hasta nakil aracı

hasta nakil


Uygunluk

hasta nakil hizmeti uygunluk

Uygunluk – Hasta nakil için uygunmusunuz?

Hasta nakil hizmeti; hastane, rehabilitasyon ünitesi veya yaşlı bakım tesisi gibi bir sağlık kuruluşuna veya eve taşınması gereken kişiler için vardır. Bir kişi bir tıp doktoru veya hemşire tarafından değerlendirilmelidir. Toplu taşıma veya özel ulaşım için tıbbi olarak uygun olup olmadığı konusunda kontrol edilmelidir. Bir kişi nakil hizmeti almadan önce gerekli kontrolleri ve bilgileri vermelidir.

Randevunuza başka bir şekilde ulaşmanızı engelleyebilecek bir tıbbi durumunuz varsa, hasta nakil hizmeti için uygun olabilirsiniz.

Hasta nakil hizmeti şu kişiler için uygundur

  • Sedye taşımacılığı gereken hastalar,
  • Yolculuk sırasında sağlık personeline ihtiyaç duyanlar. Bir tıp doktoru veya yetkili hemşire tarafından müdahale gerektire hastalar.
  • Bir pratisyen hekimin veya yetkili hemşirenin, kişinin görünümünü etkileyen veya inkontinansa neden olan bir durum olarak değerlendireceği tıbbi veya başka bir rahatsızlığınız varsa.

Uygun olup olmadığınızı öğrenmek için yapmanız gerekenler çağrı merkezimizle iletişime geçin. Size tıbbi durumunuz ve hareketliliğiniz hakkında bazı basit sorular sorulacaktır. Sorular, gereksinimlerinizden emin olmak için hazırlanmıştır. Ve böylece hizmet için uygunsanız, nakil hizmetimizi tıbbi ihtiyaçlarınızla eşleştirebiliriz.

Randevunuza giderken ve randevunuzdan dönerken mümkün olduğunca güvenli ve konforlu bir şekilde seyahat etmenizi sağlamak istiyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğinizde randevu saatinizin hazır olduğundan emin olun – bunu aile doktorunuzdan veya kliniğinizden alabilirsiniz.

Hizmet için uygun değilseniz, sizi bilgilendireceğiz. Alternatif ulaşım seçenekleri yanı sıra seyahat masrafları için nasıl yardım alacağınıza dair bilgileri bizden alabilirsiniz.

Live Ambulans:

0216 234 12 53

0850 473 12 53

0537 938 60 68

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir