Sosyal medya takip

Şehirler Arası Ambulans hizmeti ile hasta, yaşlı ve engelli bireylerin transferini gerçekleştiriyoruz.

Şehirler Arası Ambulans – İstanbul

İstanbul ve Tüm Türkiye de Uzun Mesafe Şehirler arası Özel Ambulans Hasta Nakil Hizmeti veriyoruz.

Ambulans hizmeti sadece acil durumlar için değildir. Hem acil hem de acil olmayan durumlarda tıbbi nakil için çeşitli ambulans türleri mevcuttur. Özel Ambulanslar, insanların bir sağlık tesisinden eve veya tam tersi evden sağlık tesisine giderler. Ayrıca huzur evi ve bakim evi vb. tesislere hastaların taşınması içindir. Hastalarınızın karayolu veya havayolu ile rahat ve konforlu taşınması için bizi arayabilirsiniz.

Şehirler Arası Özel Ambulans Hizmeti

Şehirler arası ambulans fiyatları

Live Ambulans, bir kişinin ambulansla herhangi bir şehire nakledildikten sonra tahsil edebileceği ambulans ücretleri bulunmaktadır. Bu ücretleri faturalandırır ve tahsil eder. Ambulans ücretini belirleyen bazı faktörler vardır;

  • Başlangıç ücreti + km başına ücret
  • Hastanın gereksinimine göre bulunduracağımız personel sayısı
  • Gerekli olan tıbbi cihazlar ve medikal malzemeler
  • Kullanacağımız ekstra araçlar.
  • Diğer faturalandırılacak aparatlar.

Hasta nakil ambulans

Şehirlerarası hasta nakil ambulans, genellikle hastanın mevcut durumunu iyileştirmek için üstlenilen hasta bakımının önemli bir yönüdür. Hastanın herhangi bir tedavi prosedürü için aynı tesis içinde transferini veya daha gelişmiş bakım için başka bir tesise transferini içerebilir. Tüm bu transferlerde temel amaç, tıbbi bakımın sürekliliğini sağlamaktır.

Live Ambulans, şehirlerarası hasta transferleri için ihtiyaçlarına göre Gelişmiş Yaşam Desteği ambulansı ve Temel Yaşam Desteği ambulansı sağlar. Hastaların nakil sırasında tıbbi izleme, lisanslı sağlık görevlisi veya kayıtlı hemşireye ihtiyaç duyması durumunda GYD ambulansını kullanırız. Ayrıca bu daha yüksek hizmet düzeyimiz, bir veya daha fazla acil tıp teknisyeni tarafından desteklenmektedir. Nakil sırasında ekstra bakıma ihtiyaç duyan hastalar için GYD seviyesinde hizmetler sunulmaktadır ve tüm bu hizmetlerin ötesinde, hastaların durumuna göre normal tipte hasta nakli için de TYD ambulansı sağlayabiliriz.

Yatalak hasta nakil aracı

Yerinden kalkamayn ayakta transferi mümkün olmayan hastalar için yatalak hasta nakil aracı tahsis ediyoruz. Sedye ile profesyonel ekibimiz büyük bir titizlikle hastanızın naklini gerçekleştiriyor. Böyle bir ihtiyacınız varsa bizi hemen arayıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şehirler Arası Uzun Mesafe Hasta Nakil

Live Ambulans, engellilerin, yaşlıların ve normal bir araçla seyahat edemeyen kişilerin uzun mesafeli tıbbi ulaşım ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermektedir. Tıbbi ulaşımda teknolojinin sağladığı gelişmeler, özel ihtiyaçları olan kişilerin güvenlik ve rahatlık parametrelerini bir üst seviyeye taşımaktadır. Aracı hastanın ihtiyaçlarına göre kişiselleştirme seçeneği, fiziksel durumdan bağımsız olarak genel seyahat deneyimini geliştirir.

Live Ambulans, yolculuk sırasında birçok yönden insanların yararına çalışmakta, profesyonel bir şekilde tıbbi güvenliği sağlamaktadır. Hem karayolu hem de havayolu ambulans hizmeti sunmaktayız.

Uzun Mesafe Hasta Naklinde Tıbbi Güvenlik

Sizden kişinin tıbbi durumu ve seyahat amacı gibi tüm detayları iletmenizi isteyebiliriz. Yolculuğa başlamadan önce aracımız, kişinin sağlık ihtiyaçlarına göre donatılacaktır. Sağlık personelimiz, nakil sırasında ortaya çıkabilecek herhangi tıbbi acil durumlarda tecrübeli ve eğitimlidir. Acil bir durumda, kişinin sağlık durumunun kontrol altında olduğundan emin olmak için temel yaşam destek ekipmanları rutin olarak kontrol edilir.

Şehirler Arası Ambulans Kolaylığı

Şirketimiz, hasta kabinini kişinin rahatını sağlayacak şekilde özel olarak dizayn eder. Tekerlekli sandalye ve ayrılabilir sedye, kişinin fiziksel olarak fazla hareket etmeden transfer yapılmasına yardımcı olmaktadır. Yaşlılar, engelli kişiler ve fiziksel aktivitesi az olan kişiler, hastaneye, eve veya uzak mesafelere seyahat ederken bu hizmetten yararlanabilirler.

Uzak Mesafede ki Etkinlikler ve Törenler İçin Ambulans Hizmeti

Live Ambulans araçları, aile ve arkadaşların düzenlediği etkinliklere ve törenlere katılmak gibi kişisel kullanımlar için de uygundur. Fiziksel durumları nedeniyle etkinliklere katılmakta veya daha uzun mesafelere seyahat etmekte tereddüt eden bireylerle karşılaşıyoruz. Araçlarımız, uzun mesafeler de fazla zorlanmadan seyahat etmenizi kolaylaştırır.

Araçlarımızı; bir etkinlikte, partide ve hatta çok sayıda insanın toplandığı yerlerde revir ambulans olarak kullanabilirsiniz. Tecrübeli sağlık personelimizle beklenmedik bir durumda her zaman yanınızdayız.

7 Gün 24 Saat Uzun Mesafe Ambulans Hizmeti

Ambulans şirketimiz hizmetlerini günün her saatinde sunar. Bu hizmetlerin kolay erişilebilirlik seçeneği, sevdiklerinizin normal bir ulaşım hizmetine kıyasla güvenli ve rahat bir şekilde taşınmasını sağlar. Bu hizmete ihtiyacı olan kişiler, planlanan tıbbi ulaşım öncesinde aracı rezerve edebilirler.

Uzun mesafeye seyahat etmesi gereken, bir doktor muayenehanesine veya hastaneye ulaşmak isterseniz hemen arayın. İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye’ye ulaşım seçenekleri sunarak tıbbi ulaşımı daha rahat ve esnek hale getiriyoruz.

Live Özel Ambulans Şirketi, bağımsız ve kapsamlı hizmetler sunan Hasta Nakil firmasıdır. Sevdiklerinizin daha uzun mesafeler için tıbbi nakil sırasında rahat ve güvenli olmalarını sağlamak için;

Live Ambulans Şirketi İletişim

0216 234 12 53

0850 473 12 53

0537 938 60 68

Hasta nakil hizmeti detaylı bilgi için tıklayınız.

Live Ambulans Sağlık Bakanlığı onaylı bir şirkettir.