Sosyal medya takip

Etkinlik Ambulans Hizmeti

Etkinlik Ambulans Hizmeti İstanbul

Live Ambulans, özel ambulans hizmetleri sunan bir şirkettir.

Konser, miting, spor müsabakaları gibi yoğun kalabalıklarda yaşanacak sorunlara hızlı müdahale gerekiyor. Bu yüzden etkinlik ambulansının görevi ilk müdahaleyi yaptıktan sonra en yakın sağlık kuruluşuna kişiyi ulaştırmaktır.

 

etkinlik ambulans hizmeti

Etkinlikler için Tıbbi Ambulans Hizmetleri

Organizatörler, kapsamı ne olursa olsun bir etkinlik planlarken, etkinlikte bulunan tüm insanların güvenliğini sağlamalıdır. Çünkü bir etkinlik tüm yetkilileri, personeli, organizatörleri, katılımcıları, medyayı ve genel izleyicileri içerir. Etkinlik organizatörlerinin, etkinliğe katılan her kişiye uygun tıbbi yardım sağlaması önemlidir. Organizatörlerin, herhangi bir sağlık tehlikesini önlemek ve etkinliklerinde herhangi bir talihsiz durum olması durumunda acil tıbbi yardım sağlamak için hazırda bekleyen etkinlik tıbbi ambulans hizmetlerine ihtiyaçları vardır.

Bir etkinlikte bekleyen ambulans, kendi başına tüm tıbbi araçlara sahip olmalıdır. Bir tıp uzmanları ekibi, acil durum ilk müdahale ekipleri, sağlık görevlileri, ilk yardım tesisleri, ambulanslar ve acil durum ilaçlarından oluşan bir ekip içermelidir.  Bir etkinlik günlerce devam ediyorsa, 24 saat tıbbi hizmet sağlamak için mevcut tıp uzmanları arasında vardiya rotasyonu yönetilmelidir. Acil durum ilaçları uygun buzdolabında ve herhangi bir kontaminasyon olmaksızın saklanmalıdır. Tıbbi ambulans hizmetlerimizi, olayın niteliğine, yerine ve kişilerine göre özelleştirebiliriz.

Film ve Dizi Çekimi için Ambulans Hizmeti

Film ve dizi çekimi etkinliklerinizde hem senaryoda bulunma hemde tıbbi müdahale için ambulans hizmeti sunuyoruz. Herhangi bir yaralanmaya müdahale eden sağlık ekibimiz, aynı zamanda senaryo gereği araç ve personel temini yapabilir.

Bir etkinlikte ambulans hizmetlerine sahip olmanın faydaları

 1. Kalabalık genellikle bir olayın hassasiyetini belirler. Bundan dolayı kalabalık büyükse tanıtım da geniştir. Bir kalabalığın ilgisini çeken bu tür etkinliklerin gerçekleştirilmesi çok önemlidir. Bu nedenle, herhangi bir panik durumundan kaçınmak için uygun tıbbi ambulans hizmetimizle yardım sağlayabiliriz.
 2. Bir olayın tüm risk faktörlerini en aza indiririz ve acil bir durumda olay yerindeki insanlara uygun tıbbi müdahalenin yapılmasını sağlayabiliriz.
 3. Spor karşılaşmaları sırasında, sakatlanan oyunculara tıbbi yardımda bulunuruz ve yaraları tedavi edebiliriz. Herhangi bir ölümcül yaralanma durumunda olay yerinde bulunan ambulansla hemen hastaneye götürülebiliriz.
 4. Hava şartları, etkinlik için uygun olmayabilir. Bu sırada, yoğun güneş ışığına veya soğuk iklime dayanamayan astım hastaları vb. gibi hava koşullarına duyarlı kişiler için önceden tıbbi müdahale de bulunabiliriz.
 5. Acil durum ekiplerinin olay yerine ulaşmasının biraz zaman alabileceği uzak bir bölgede gerçekleşen etkinliklerde hemen müdahale eder.

Live Ambulans, etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir.

 • Spor etkinlikleri
 • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
 • Konserler
 • Geziler
 • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler

Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Detaylı bilgi için iletişim sayfamızda bulunan bilgilerden bize ulaşabilirsiniz.

Live Ambulans Sağlık Bakanlığı onaylı bir kuruluştur.