Sosyal medya takip

Mobil Revir Ambulans

Mobil Revir Ambulans Hizmeti

Live Ambulans, özel ambulans şirketidir. Sizlere sabit nokta revir ambulans hizmeti sunmaktadır. Herhangi bir noktaya revir tarzı mobil ambulans kurarak sağlık hizmetleri verilmektedir.

 

mobil revir ambulans

Sağlık kuruluşlarına uzak yerlerde ya da fabrika gibi kurumların geçici sağlık hizmetleri ihtiyacına yönelik olarak verilmektedir. Ayrıca İstanbul özel ambulans firmamız hem İstanbul’ da hem de tüm Türkiye genelinde faaliyet göstermektedir.

Özellikle AVM revir hizmetleri, alışveriş merkezlerinde bulunan bireylere ilk müdahalenin yapılması için gerekli olan hizmetlerdir. Bununla birlikte belirli saat aralıklarında doktor, acil tıp teknikeri, ambulans ve hemşire gibi sağlık hizmetleri sunulmaktadır. Böylelikle hem avm çalışanlarının hem ziyaretçilerin sağlık durumlarını kontrol altına alabilmek mümkün hale gelmektedir. Revir hizmetinin bulunmadığı alışveriş merkezlerinde herhangi bir sağlık problemi olması durumunda tıbbi yardım verebilmek mümkün değildir. İşte bu noktada bireylerin sağlığı için söz konusu hizmetlerin büyük bir öneme sahip olduğundan bahsedebiliriz.

Revir Hizmeti

AVM, şantiye, fabrika vb. kurumlarda revir ve sağlık personeli bulundurmak yasal olarak zorunludur. Revir hizmeti ile birlikte ambulans hizmeti de vererek olası acil durumda müdahaleyi hızlandırıyoruz. Profesyonel bir firmadan alınan Revir Hizmeti, kurumların tüm iş yükü sorumluluğunu alır.

2016 yılının Şubat ayı itibari ile Avm’lerde revir hizmeti zorunlu hale getirilmiştir. Bu yüzden T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın yayınladığı bildiriye göre sunulan revir hizmetleri kapsamında zorunlu acil tıbbi müdahale ünitesi ve bu alanda hizmet verecek sağlık personellerini sunuyoruz. Bununla birlikte tüm müşteri ve çalışanların yararlanabileceği revir hizmetindeki en temel amaç meydana gelebilecek acil durumların en iyi şekilde yönetilmesini sağlamaktır. Özellikle bireylerin hayatını tehdit edecek yaralanma ve kalp krizi gibi durumlar ilk müdahale çok önemlidir.

Revir Ambulans Nedir?

Aynı sabit sağlık kuruluşları gibi faaliyet yürüten mobil geçici sağlık hizmetidir. Böylelikle herhangi bir noktaya kurularak sağlık hizmeti verir. Fabrika ve sanayi kuruluşları gibi ticaret sektörü ile buna benzer faaliyet yürüten işletmeleri kapsamaktadır.

Örneğin; Fabrika olarak toplu aşılama vb. işlemler için sabit nokta ambulans hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Kurumumuz Sağlık Bakanlığı izinli olup işinde uzman ve porfesyonellerden oluşmaktadır.

Live Ambulans olarak, filomuzda bulunan araçlarımızla istediğiniz herhangi bir noktaya revir kurup size en iyi hizmeti sunarız.

Sabit Nokta Ambulans Fiyatları

Fiyat bilgisini ihtiyacınıza göre detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Bunu için aşağıda belirttiğimiz numaralarımızı arayarak talepte bulunabilirsiniz.

iletişim hattı:

0216 234 12 53

0850 473 12 53

0537 938 60 68