özel ambulans

Gaziosmanpaşa Ambulans Hizmeti

Gaziosmanpaşa Ambulans Hizmeti İstanbul

İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesinde özel ambulans hizmetleri veriyoruz. Özellikle hasta nakil ambulans hizmetiyle kısa ve uzun mesafe seyahatlerinizi güvenli ve konforlu şekilde gerçekleştiriyoruz. Avrasya hastanesi, şafak hastanesi, yeni yüzyıl hastanesi ve fizik tedavi hastanesi gibi tesislere gidiş dönüş için bizi arayabilirsiniz. Ayrıca diş tedavisi ve buna benzer randevularınız için özel ambulans hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Bunun yanında toplantı ve özel etkinlikler içinde evde alıp tekrar eve bırakıyoruz. Hareket kabiliyeti kısıtlı yaşlı, engelli ve hasta bireylerin sedye ve tekerlekli sandalye gereksinimleri araçlarımızda bulunmaktadır. Temel ve geniş yaşam destek üniteleri gibi ekipmanlarla tam donanımlı ve son teknoloji filomuzla hizmetinizdeyiz.

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

gaziosmanpasa özel ambulans

Özel Ambulans Nedir?

Özel Nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

112 acil servis ağından bağımsızdır. Özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlıdırlar. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten hizmet aracına da özel ambulans denilmektedir.

Hastaneden eve evden hastaneye, huzurevi ve bakımevi nakilleri, ameliyat sonrası konforlu ve güvenli nakil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Gaziosmanpaşa hastaneleri için ambulans

Avrasya hastanesi, Şafak hastanesi, Yeni Yüzyıl hastanesi ve Fizik tedavi hastanesi gibi sağlık tesislerine olan randevularınız için bizi arayabilirsiniz. Sizleri evinizden alıp gerekli muayene yapıldıktan sonra tekrar evinize bırakıyoruz. Yerinden kalkmakta güçlük çeken bireylerin sedye ile taşınmasını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca yürüme zorluğu çeken bireyler içinde tekerlekli sandalye ihtiyacına yönelik hazır bulunduruyoruz.

Yaşlılar için ambulans hizmeti

Hastanelere, huzurevi ve bakımevi gibi tesislere nakil ihtiyaçlarınız için özel hizmetimiz bulunmaktadır. Yaşlı, engelli ve hasta bireylerin herhangi bir kuruma gidiş ve dönüş işlemleri tarafımızca  yapılmaktadır. Sevdiklerinizin güvenli ve konforlu seyahatlerinde gereken tüm ekipman ve personeli bulundurmaktayız.

Şehir içi ve Şehirler arası Ambulans Hizmeti

Gaziosmanpaşa dan şehir içi ve şehirler arası hasta nakil ve sağlık hizmetlerinin güvenilir yapılabilmesi için araçlarımız tam donanımlı ve Karayolları Trafik Kanunu tarafından belirlenen şartlara uyumludur. Bu yüzden Live Ambulans firması olarak, Gaziosmanpaşa dan tüm Türkiye geneline, il, ilçe, köy ve mezralara hasta transferi yapıyoruz.

Gaziosmanpaşa Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Gaziosmanpaşa ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Ambulans Hizmeti

Live Ambulans, Gaziosmanpaşa ilçesinde etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

  • Spor etkinlikleri
  • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
  • Konserler
  • Geziler
  • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
  • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Özel Ambulans Ücreti

Gaziosmanpaşa özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

 

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir