özel ambulans

Kağıthane Ambulans

Kategori: Genel | 0
Sosyal medya takip

Kağıthane Ambulans

Kağıthane Ambulans İstanbul

Live Kağıthane Ambulans, İstanbul Kağıthane ilçesinde özel ambulans hizmetleri vermektedir. Kağıthane’de bulunan devlet hastaneleri, bakımevi ve diğer tıbbi tesislere hasta nakli gerçekleştiriyoruz. Bunun yanında Türkiye’nin herhangi bir noktasınada nakil hizmetimiz bulunmaktadır. Sağlık hizmetleri kapsamında evde sağlık, spor, toplantı ve gezi gibi etkinliklerde sağlık tedbiri hizmetimiz vardır.

Araç filomuzda kara ve hava araçlarımız son teknoloji ve tam donanımlı olarak faaliyet göstermektedir. Özellikle müşteri memnuniyetini esas alan vizyonumuzla tüm özel ambulans hizmetlerini eksiksiz yerine getiriyoruz.

Kağıthane hasta nakil hizmeti

Kısa ve uzun mesafe hasta nakil hizmetimiz için araçlarımız bireylere özel donatılarak hazırlanmaktadır. Temel ve geniş yaşam desteği ekipmanlarının yanısıra sedye ve tekerlekli sandalye bulundurmaktayız. Hareket kabiliyeti kısıtlı, özel aracıyla seyahat edemeyen bireyler için buradayız. Mesafe farketmeksizin rahat ve güvenli şekilde seyahatiniz bizim için önemlidir.

Kağıthane Kızılay Hastanesi ve Devlet hastanesine randevularınızda evden alıp tekrar eve bırakabiliriz. Ayrıca ameliyat sonrası hastaneden eve nakil işleminide sağlıyoruz. Bunun yanında diş randevusu gibi diğer doktor randevuları için özel hasta nakil hizmetimiz bulunmaktadır.

Aşağıdaki numaralarımızdan bizi arayarak randevu alabilir ve hasta hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

kağıthane ambulans

Özel Ambulans Nedir?

Özel Nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

112 acil servis ağından bağımsız olarak, özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlı olarak, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten hizmet aracına da özel ambulans denilmektedir.

Hastaneden eve evden hastaneye, huzurevi ve bakımevi nakilleri, ameliyat sonrası konforlu ve güvenli nakil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Kağıthane Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Kağıthane ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Özellikle sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Kağıthane Ambulans Hizmeti

Live Ambulans, Kağıthane ilçesinde etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

  • Spor etkinlikleri
  • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
  • Konserler
  • Geziler
  • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
  • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Özel Ambulans Ücreti

Kağıthane özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir