özel ambulans

Sancaktepe Ambulans Numarası

Sancaktepe Ambulans Numarası İstanbul

Live Sancaktepe Ambulans, İstanbul Sancaktepe ilçesinde özel ambulans ve hasta nakil hizmetleri vermektedir. Türkiye’nin her yerine kara ambulans aracımız bulunmaktadır. Ayrıca tüm tıbbi ihtiyaçlarınız için son teknoloji ve tam donanımlı ambulans araçlarımızı sizler için hazırlıyoruz.

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

Sancaktepe özel ambulans

Özel Ambulans Nedir?

Özel Nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

En önemlisi özel ambulans hasta nakil aracı 112 acil servis ağından bağımsızdır. Özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlıdır. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten hizmet aracınada özel ambulans denilmektedir.

Sancaktepe Ambulans Sağlık Hizmetleri

Kısa ve uzun mesafe ambulans hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Doktor randevuları ve diğer tıbbi gereksinimlerinizden dolayı yapacağınız seyahatlerde sizlere yardımcı olmaktayız. Araçlarımızda tekerlekli sandalye ve sedye gibi gerekli ekipmanlar mevcuttur.

Hasta nakil ambulans hizmeti sizlerin özel araçlarınızla seyahat edemeyecek durumda olmanız dolayısıyla çok önemlidir. Özel donanım ile Geniş yaşam desteği ekipmanları sizlerin yolculuk esnasında oluşabilecek tıbbi müdahalere yardımcı olmaktadır.

Sancaktepe Hasta Nakil Ambulans

Hasta nakil ambulansı: Acil tıbbi müdahale gerektirmeyen hasta veya yaralıların nakli amacıyla kullanılan, en az bir sağlık personeli bulunan ve ek-1 ve ek-2’de belirtilen teknik ve tıbbi donanıma sahip kara aracıdır.

Yaşlı, engelli veya yatalak bireylerin hastaneye vb tıbbi tesislere ulaşımında kilit rol oynar. Tıbbi tesislerden eve ve evden tıbbi tesislere ulaşımda bizi tercih edebilirsiniz.

Sancaktepe Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Sancaktepe ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Ambulans Hizmeti

Live Ambulans, Sancaktepe ilçesinde etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

  • Spor etkinlikleri
  • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
  • Konserler
  • Geziler
  • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
  • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Özel Ambulans Ücreti

Sancaktepe özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir