özel ambulans

Sarıyer Ambulans

Kategori: Genel | 0
Sosyal medya takip

Sarıyer Ambulans

Sarıyer Ambulans İstanbul

Live Ambulans, İstanbul Sarıyer ilçesinde özel ambulans hizmeti vermektedir. Hastanelere, yaşlı huzurevi ve bakımevlerine, diş polikliniğine ve fizik tedavi merkezine hasta nakil hizmetimiz vardır. Bunun yanında evde sağlık hizmetlerimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerine kara ve hava ambulans araçlarımız tam donanımlı olarak faaliyettedir. Ayrıca son teknoloji tam donanımlı filomuz müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak şekilde hazırlanır.

Film ve dizi çekimi, organizasyonlar da sağlık tedbiri hizmeti verilmektedir.

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

Sarıyer özel ambulans

Özel Ambulans Nedir?

Özel Nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

112 acil servis ağından bağımsız olarak, özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlı olarak, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten hizmet aracına da özel ambulans denilmektedir.

Hastaneden eve evden hastaneye, huzurevi ve bakımevi nakilleri, ameliyat sonrası konforlu ve güvenli nakil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Sarıyer Ambulans Diş Polikliniklerine Nakil Hizmeti

Hasta, yaşı ilerlemiş ve engelli bireylerin diş polikliniği randevularına ulaşmalarını sağlıyoruz. Evden diş polikliniğine ve oradanda tekrar evine seyahatinde güvenli ve konforlu nakil hizmeti için bizi arayabilirsiniz. Son olarak Ayazağa, Maslak ve Emirgan diş polikiliniklerine hizmetimiz bulunmaktadır.

Sarıyer Ambulans Fizik Tedavi Nakil Hizmeti

Sarıyer fizik tedavi için özel ambulans firmamız randevularınıza ulaşmanızı sağlamaktadır.

 • Ağrı Problemleri
 • Spor Yaralanmaları
 • Parkinson. …
 • Romatizmal Hastalıklar
 • İnme
 • Kırıklar
 • Boyun ve Bel Fıtığı
 • Lenfödem

gibi sağlık sorunları için gideceğiniz fizik tedavi merkezine ulaşımınızda  bizi arayabilirsiniz.

Sarıyer Evde Sağlık Hizmetleri

Evde sağlık hizmeti; kimsesiz, yaşlı, felçli, yatağa mahkûm olarak yaşayan, solunum sistemi hastalıkları olan, evde bakım ihtiyacı olan kanser hastalarına, hastaneden taburcu edilip evde tedavi edilecek olan hastalara verilmektedir. Live Ambulans, profesyonel ekibiyle evde sağlık hizmetini başarıyla yerine getirmektedir.

Ekip, evde sağlık hizmeti konusunda eğitilmiş hekim/uzman hekim, yaşlı bakım teknikeri/evde hasta bakım teknikeri ve yardımcı sağlık personeli olmak üzere üç kişiden oluşturulur. Yaşlı bakım teknikeri/evde hasta bakım teknikeri olmadığı hallerde bir yardımcı sağlık personeli ekibe dahil edilir.

Kişiyi dış etkenlere karşı korumak, belli bir hastalığa tanı koymak, hastalığı tedavi etmek ya da hastayı rehabilite etmek amacıyla evde bakım hizmetlerinden yararlanılabilir. Aynı zamanda, bazı kronik hastalıklarda, engellilik durumu ya da ileri yaşta uzun süreli evde bakım hizmetine başvurulabilir.

Sarıyer Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Sarıyer ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Özellikle günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Ambulans Hizmeti

Live Ambulans, Sarıyer ilçesinde etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

 • Spor etkinlikleri
 • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
 • Konserler
 • Geziler
 • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
 • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Özel Ambulans Ücreti

Sarıyer özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Ayrıca şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir