Sosyal medya takip

Özel Ambulans Fiyatları 2022

Özel Ambulans Fiyatları 2022

Her yolculuğun maliyetini, ne kadar sürdüğüne ve kat edilen mesafeye göre hesaplıyoruz ve daha sonra her iki tarafta da yanlış anlaşılma olmaması için size her zaman yazılı bir fiyat teklifi (genellikle e-posta ile) sağlıyoruz. İstanbul içi ve  şehirler arası hasta nakil, etkinlik ambulansı, evde sağlık hizmetimiz bulunmaktadır.

Hasta nakil esnasında yukarı veya aşağı taşınması veya bir mülke erişmek için sedye ve sandalye arasında aktarma yapılması gerekiyorsa, rezervasyon sırasında yaklaşık bir ağırlık bilgisinin gerekli olacağını, bu nedenle bunu sağlayabilmemiz için bilgi vermeniz gerektiğini lütfen unutmayın. Böylece doğru ekipman ve personelin tahsis edildiğinden emin olacağız.

Bir fiyat teklifi için 0216 234 12 53 numaralı telefondan bizi arayabilir veya info@liveambulans.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Özel Ambulans Fiyatları 2022

Ambulans Fiyatları

Live Ambulans, bir hastayı taşımak için hangi ambulans aracının en uygun olduğuna karar vermekten sorumludur.

Hastanın ihtiyaçları ve durumun aciliyeti, nakil talebi sırasında Live Ambulans’ın kaynaklarının yeri ve mevcudiyeti ve bu kaynakların en verimli kullanımı dikkate alınır.

Özel ambulans fiyatları 2022 yılında başlangıç ücreti ve kilometre başına ücret standardında belirleriz. Ayrıca hastanın donanım gereksinimleri, kullanılacak ekipmanlar ve personel ihtiyacına göre fiyat belirlemekteyiz.

 

 

Tam Teşekküllü Ambulans Fiyatı

Özel ambulans hizmeti maliyeti genellikle yolculuğun acil mi yoksa tarifeli bir ulaşım için mi olduğuna göre değişir. Hastanın kaç km yol kat edeceği önemlidir. Temel yaşam desteğine mi yoksa ileri yaşam desteğine mi ihtiyaç duyulduğuna bakarız.

Acil bir durumda, konuma hizmet veren ambulans sağlayıcısı genellikle bir çağrıya hemen yanıt verir. Sevk görevlisi, temel yaşam desteği için yalnızca acil tıp teknisyenlerinin gerekli olup olmadığını veya ileri yaşam desteği için sağlık görevlilerinin gerekli olup olmadığını belirleyecektir.

Ambulans ekibi hastanın tıbbi durumunu değerlendirecek ve nabız, kan basıncı ve solunum hızı gibi hayati belirtileri kontrol edecek ve yakındaki bir hastanenin acil servisine nakil gerekip gerekmediğini belirleyecektir. Eğer öyleyse, ekip ambulans yolculuğu sırasında gerekli bakımı sağlayacaktır. Tipik olarak yaşamı tehdit etmeyen acil durumlar için temel yaşam desteği bakımı, tedaviyi, sürekli izlemeyi ve muhtemelen oksijen uygulamasını içerir.

Yaşamı tehdit eden acil durumlar için ileri yaşam desteği bakımı ayrıca suni teneffüs, ilaç verilmesi, solunum tüpü takılması ve diğer gerekli tedavileri içerebilir.

Özel Ambulans Ücreti Ek Masraflar

Yolculuk sırasında kullanılan tıbbi malzemeleri, steril eldivenleri, iğneleri, IV malzemelerini ve kateterleri nihai faturaya yansıtırız. Örneğin, oksijen maskesinin yanı sıra bandajlar, pansuman buz paketleri için ücret talep edilebiliriz. Yanık kiti veya doğum kiti ve bir infüzyon pompası veya nabız oksimetresi için ücret alınabilir.

Özel Uçak Ambulans Fiyatları

Acil bir durumda hava ambulansı kiralamanız gerekebilir; Kısa süreyi göz önünde bulundurarak, nasıl iyi bir seçim yapacağınız ve nelere dikkat etmeniz gerektiği konusunda kafanız karışabilir. Hastanızın taleplerine göre en iyi seçim, doğru sağlayıcıyla başlar. Hava ambulansı maliyetleri de bu talepler etrafında döner.

Hastanızın kalkış ve varış noktaları, yakıt ve tıbbi ekip maliyetleri gibi çeşitli şekillerde maliyeti etkiler. Örneğin, Türkiye’den Amerika’ya yapılan transferlerde özel jet tiplerine ihtiyaç duyulmaktadır. Yakıt miktarı değiştirilir ve uzun uçuşlarda hizmet veren etkin sağlık ekibimiz görev yapar.

Kısa mesafe veya iniş alanının bir jet için uygun olmadığı durumlarda helikopter öncelikli tercihtir. Daha uzun mesafeler ve karmaşık durumlar jet gerektirir . Helikopter mi jet mi olduğuna karar verildikten sonra o uçaktan en uygun tipi seçeriz.

Doğru sayıda doktor ve başhemşire seçiminde hastanın yaşı ve durumu gibi parametreler büyük rol oynar. Kısa mesafeli bir uçuş olsa da, sağlık ekibi büyüdükçe maliyetler de artıyor.

Bu faktörleri göz önünde bulundurarak başlangıç ​​fiyatları üzerinden maliyeti hesaplayabiliriz. Elbette size genel olarak en iyi fiyatları veriyoruz. Örneğin iniş ücretini düşürmek için birkaç havalimanı olan bir şehirde doğru havalimanını seçiyoruz.

Live Ambulans, Sağlık Bakanlığı onaylıdır.