özel ambulans istanbul

Özel Ambulans İstanbul

Özel Ambulans İstanbul

Live Ambulans, İstanbul merkezli tüm Türkiye genelinde özel ambulans hizmetleri sunan işinde uzman servis sağlayıcısıdır. Uzun ve kısa mesafe hasta nakil ve etkinlik ambulans hizmetleri vermekteyiz. Ayrıca modern, donanımlı ambulans filomuz ve yüksek eğitimli sağlık görevlilerinden oluşan özel bir ekibimiz bulunmaktadır. Bir Paramedik Ambulans Hizmeti sunmak için özel sağlık hizmeti sağlayıcıları ile ortaklaşa çalışıyoruz.

Özel Ambulans İstanbul

İletişim: 0537 938 60 68 0216 234 1 253

İstanbul Özel Ambulans

Özel Ambulans, acil olmayan hasta nakli veya hastane öncesi tıbbi tedavisi ile ilgili herhangi bir özel ticari girişim anlamına gelir. Bireyleri istedikleri herhangi bir yerden başka bir yere güvenli ve konforlu bir şekilde nakil edilmesini sağlar. Doktor muayehane randevusu, huzurevi ve bakımevi transferi, özel etkinlikler gibi birçok konuda özel ambulans kullanılmaktadır.

Özel Ambulans Hizmetleri – İstanbul

Merkezimiz İstanbul olmak üzere tüm Türkiye genelinde hasta nakil hizmetleri ve etkinlik ambulans hizmetlerini tam donanımlı araçlarımızla yapmaktayız. Bunun yanında özel ambulans hizmetleri aşağıdaki başlıca maddeleri kapsamaktadır;

İstanbul Özel Ambulans Şirketleri

Deneyim sahibi olmanın getirdiği avantajlar bir yana kendini yenilemenin önemi özel ambulans hizmeti sunan firmaların kalitesini ortaya koyması açısından önemlidir. Bu yüzden Live Ambulans olarak özel ambulans hizmetleriyle İstanbul da kendini en çok yenileyen firmalardan birisiyiz. Araçlarımızı ve bünyemizi teknolojinin getirdiği yeniliklere adapte ediyoruz.

Uzman ekiplerimiz, kilit noktalarda destek sağlamak için hazırdır. Bunlara Çocuk ve Ergen Ruh Sağlığı Hizmetleri ve Bed Watch programları dahildir. Tam nitelikli ve eğitimli tıp uzmanlarımız, her adımda hastalarınızın güvenliğini sağlar. Bu, genç ruh sağlığı hastaları için güvenli ve onurlu ulaşımı içerir.

İstanbul Özel Ambulans Firmaları

Birçok özel bakım evi ve huzur evi gibi tesisler, acil olmayan ambulans transferleri için Live Ambulans Hizmetlerini kullanır. Özellikle sevdiklerinizi daha iyi şartlarda hastane ve klinik randevularının yanı sıra hastane öncesi bakım kontrollerine taşıyabiliriz. Tam donanımlı ambulanslarımız Sağlık Bakanlığı onaylıdır ve tekerlekli sandalyeler ile tam erişime sahiptir ve tüm müşteriler için konforlu bir deneyim sağlar.

İstanbul’da Özel Ambulans Ücreti

2022 yılında özel ambulans ve özel ambulans ücreti ne kadar sorularının cevabı burada. Özel ambulans fiyatları başlangıç ücreti; şehir içi km başına ücret.

Şehirler arası ambulans hizmeti fiyatları ise şehirler arası km başına ücret olarak hesaplanmaktadır. 2022 yılı yaklaşık özel ambulans ücretleri hakkında detaylı bilgi için uzman personelimiz bir telefon kadar yakın. Hastaneden eve, evden hastaneye veya hastaneden hastaneye hızlı, güvenli ve konforlu bir şekilde taşıyoruz.

Bu bilgiler gidilen mesafe, kullanılan özel malzemeler ve diğer ücretler olmak üzere farklılık göstermektedir. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi iletişim numaralarımızı arayarak öğrenebilirsiniz. Özel ambulans fiyatları için aşağıda belirtilen numaraları arayabilirsiniz.

İletişim: 0537 938 60 68 0216 234 1 253

 

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir