özel ambulans

Şişli Ambulans Hizmeti

Şişli Ambulans Hizmeti İstanbul

Live Şişli Ambulans, İstanbul Şişli ilçesinde çok kapsamlı özel ambulans hizmetleri vermektedir. Öncelikle Türkiye’nin her yerine karayolu ambulans araçlarımızla kısa ve uzun mesafe hasta nakil işlemlerini yapıyoruz. Ayrıca özel ambulans kapsamında etkinliklerde sağlık tedbiri ve tıbbi refakat hizmetlerimızde bulunmaktadır.

Özellikle son teknoloji ve tam donanımlı araç filomuz müşteri memnuniyetini esas alarak düzenlenmektedir. Güvenli ve konforlu seyahatiniz bizim için önemlidir.

Şişli Ambulans Telefon 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

Şişli Ambulans Hizmeti

 

Özel Ambulans Hizmeti Nedir?

Özel Nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

112 acil servis ağından bağımsız olarak, özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlı olarak, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten hizmet aracına da özel ambulans denilmektedir.

Şişli Özel Ambulans

Live Ambulans, her türlü tesise veya kuruluşa nakil işleminde, hastaya Temel Yaşam Desteği ve Gelişmiş Yaşam Desteği sağlar. Hastaları hastaneye, huzurevine, diyalize veya cerrahi merkeze ve doktor ofisine götürüyoruz. Ayrıca özel ve kurumsal etkinliklerin yanı sıra televizyon ve film yapımları için yerinde tıbbi bekleme konusunda uzmanız.

Şişli Yaşlı Hizmetleri

İnsanlar yaşlandıkça ve sağlık komplikasyonları geliştikçe, önemli bir mesafeyi bile katetmek zorlaşabilir. Bir kişi hareket sorunları yaşadığında veya yatalak olduğunda, rahatsızlık dayanılmaz hale gelir. Live Özel Ambulans, yaşlı insanların fiziksel olarak aciz durumdaki hastaların veya hasta kişilerin bir yerden başka bir yere nakledilmesine yardımcı olur.

Şişli Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Şişli ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Ambulans Hizmeti

Live Ambulans, Şişli ilçesinde etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

  • Spor etkinlikleri
  • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
  • Konserler
  • Geziler
  • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
  • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Şişli özel ambulans ücretleri

Şişli özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir