özel ambulans

Şehirler arası Ambulans Aksaray

Live Ambulans, İstanbul’dan Aksaray’a, Aksaray’dan İstanbul’a ve Türkiye’nin her yerine özel ambulans hizmeti vermektedir. Karayolu ambulans araçlarıyla hasta nakil ve etkinlik ambulansı gibi çok kapsamlı hizmetlerimiz bulunmaktadır. Uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olan firmamız, gelişen son teknolojilerle yenilenmiş araçlara sahiptir. Her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Şehirler arası Ambulans Aksaray

Bunun yanında film ve dizi çekimi, organizasyonlar da sağlık tedbiri hizmeti verilmektedir.

Şehirler arası Ambulans Nedir?

Şehirler arası ambulans, kamu ambulanslarının hizmeti dışında olan özel donanımlı araçlardır. Kamu ambulanslarının vermediği hizmeti özel ambulans kiralayarak alabilirsiniz. Bu ambulanslar uzun mesafe hasta nakil hizmeti için güvenilir ve rahattır. Her türlü medikal gereksinimi karşılayacak donanıma sahiptir.

Özel Nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

112 acil servis ağından bağımsız olarak, özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlı olarak, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten hizmet aracına da özel ambulans denilmektedir.

Hastaneden eve evden hastaneye, huzurevi ve bakımevi nakilleri, ameliyat sonrası konforlu ve güvenli nakil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Şehirler arası hasta nakil aracı İstanbul – Aksaray

İstanbul Aksaray şehirler arası özel ambulans hizmetleri ile sevdiklerinizi en iyi şekilde bir yerden başka bir yere götürmek mümkün. Özel ambulanslar sayesinde daha kısa sürede daha çok yol kat edebilir ve uzman personeller ile de hastanızı en güvenli şekilde gideceği yere ulaştırabilirsiniz.
Özellikle son yıllarda gelişen teknoloji, beraberinde yeni araç sistemleri ve donanımlarını da getirdi. Son teknoloji ile donatılmış özel ambulanslar, acil durumlarda direkt müdahaleye olanak sağlamaktadır.

Şehir içi ve Şehirler arası Ambulans Hizmeti

İstanbul’dan Aksaray’a şehirler arası hasta nakil ve sağlık hizmetlerinin güvenilir yapılabilmesi için araçlarımız tam donanımlı ve Karayolları Trafik Kanunu tarafından belirlenen şartlara uyumludur. Bu yüzden Live Ambulans firması olarak, İstanbul’dan tüm Türkiye geneline, il, ilçe, köy ve mezralara hasta transferi yapıyoruz. Bunun yanında;

Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Aksaray arası film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Ambulans Hizmeti

Live Ambulans, İstanbul Aksaray etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

  • Spor etkinlikleri
  • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
  • Konserler
  • Geziler
  • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
  • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

İstanbul Aksaray Özel Ambulans Fiyatları

İstanbul Aksaray arası özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

Live Ambulans şirketi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir