adalar özel ambulans

Adalar Özel Ambulans

Kategori: Genel | 0
Sosyal medya takip

Adalar Özel Ambulans

Adalar Özel Ambulans İstanbul

Live Adalar özel ambulans, İstanbul Adalar ilçesi başta olmak üzere Türkiye’nin her yerine özel ambulans hizmeti vermektedir. Karayolu ve havayolu ambulans araçları son teknoloji ve tam donanımlıdır. Özellikle teknolojiye ayak uydurarak yenilenmiş araçlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Bunun yanında film ve dizi çekimi, organizasyonlar da sağlık tedbiri hizmeti verilmektedir. Havayolu ambulans, evde sağlık hizmeti gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiriyoruz.

 

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

 

Adalar Özel Ambulans

Özel Ambulans Nedir?

Özel Nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

Özel ambulanslar 112 acil servis ağından bağımsızdır. Bundan dolayı hasta nakil araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurallara bağlıdırlar. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten hizmet aracına özel ambulans denilmektedir.

Hastaneden eve evden hastaneye, huzurevi ve bakımevi nakilleri, ameliyat sonrası konforlu ve güvenli nakil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Feribot Ambulans

Deniz, nehir, gölde hasta nakli, acil müdahale, ayakta tedavi ve tıbbi malzeme nakli için tasarlanmış feribot ambulans, bir kara ambulansı kadar tıbbi donanıma sahiptir.

Feribot ambulans, hastalara ulaşmak ve kıyıya varmadan kurtarma operasyonlarına başlamak için gereken süreyi önemli ölçüde kısaltır. Su ambulansı tüm kuralları yerine getirir ve tıbbi ekipman EN 1789’a uygundur.

Helikopter Ambulans Adalar

Hasta veya yaralı kişiler acil durumlarda helikopter ambulansın hızlı yardımına ihtiyaç duyar. Adalar özel ambulans, 2008 yılından beri İstanbul Adalar’da hastanelere ve kliniklerine ambulans helikopterleriyle hasta taşımacılığı yapmaktadır. Hasta adalılar ve turistler mümkün olduğunca çabuk en yakın kliniğe uçurulur ve tedavi hizmeti verilir.

Büyükada Ambulans Hizmeti

İstanbul Büyükada ambulans hizmetimizde bulunmaktadır. Böylece ambulans filomuzla hem karadan hemde denizden güvenli ve konforlu hasta nakil hizmeti vermekteyiz. Adalar özel ambulans için bizi 7/24 arayabilirsiniz.

Adalar Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Adalar ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Bu yüzden son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Ambulans Hizmeti

Adalar özel ambulans, Adalar ilçesinde etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

  • Spor etkinlikleri
  • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
  • Konserler
  • Geziler
  • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
  • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Son olarak uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Özel Ambulans Ücreti

Adalar özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Ücret politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

Live Ambulans şirketi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıdır.

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir