Hastaneden Eve Evden Hastaneye Hasta Nakil

Kategori: Genel | 0
Sosyal medya takip

Hastaneden Eve Evden Hastaneye Hasta Nakil

Hastaneden Eve Evden Hastaneye Hasta Nakil

Live Özel Ambulans, hastaneden eve hasta nakil hizmetleri sunmaktadır. Hastane randevuları, tedavi sonrası hastaneden eve hasta transferi işlemlerini kaliteli, güvenilir ve işinde uzman kadromuzla gerçekleştiriyoruz.

Hastaneden eve nakil işlemlerini özel ambulans şirketleri sağlamaktadır. Acil olan hastaların ambulans bulması ve tedavisi tamamlanmış hastaların eve güvenli ve rahat bir şekilde transferi önemlidir.

Hastaneden Eve Evden Hastaneye Hasta Nakil

Kovid 19 Pandemi Önlemleri

Hasta nakillerini gerçekleştirirken hem hastaların hem de personelin güvenliğini sağlamaktayız. Tüm KKD’lerin, Enfeksiyon önlemlerinin ve ekipmanların kullanımına ilişkin tüm CDC ve Sağlık Bakanlığı yönergelerine uymaktayız. Ayrıca araç temizleme prosedürleri kapsamında bütün hijyen kurallarını yerine getirmekteyiz.

Hastaneden Eve Hasta Nakil

Hastaneden eve hasta nakillerinde, güvenilir, emniyetli, verimli ve acil olmayan Hasta Nakil hizmetini sağlamak için en son teknoloji araçlarımız, ekipmanlarımızla ve eğitimli personelimiz aracılığıyla Sağlık Hizmetleri topluluğu içinde hayati bir rol oynamaktayız.

Alanında uzman sağlık çalışanlarımız, güvenli ve erişilebilir hastaneden eve nakil ihtiyacı duyan hastalar için profesyonel hizmet sunar. Sağlam bir altyapı ve özel donanımlı araç ve yüksek eğitimli personelden oluşan filomuzla, İstanbul ve tüm Türkiye’de acil olmayan tıbbi açıdan stabil hasta transferlerinin lider sağlayıcısıyız.

Live Ambulans hastane transferleri, huzurevi ve bakım evi yer değiştirmeleri, hasta randevuları gibi nakilleri yapmaktadır. Ayrıca taburcu hastalar için eve nakil ve bölgeler arası Acil Olmayan Hasta Nakil hizmetlerinde uzmanlaşmıştır. Sizler de bu hizmetlerden yararlanmak için aşağıda ki iletişim yollarından bizlere ulaşabilirsiniz.

Live Özel Ambulans İletişim Adresi ve Telefonlar

Atalar mahallesi Ceylan sokak Somon Apartmanı No:5
Kartal/İstanbul – Türkiye

0216 234 1 253

0850 473 1 253

0537 938 60 68

Sağlık Bakanlığı İnternet Sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir