UZMANLIK ALANLARIMIZ

Özel Ambulans Hizmetleri

Özel bakım ihtiyaçları olan hastaları taşımak için eğitimli, vicdanlı ve deneyimli profesyonellerden oluşan uzman bir ekip gerekir. Live Ambulans ekibi, Özel Hasta Taşımacılığı ambulanslarımızla birlikte, Türkiye'nin tamamındaki birçok hasta ve kuruluşa en kaliteli ulaşım hizmetini titizlikle sunmaktadır.

Hasta nakil hizmetleri

Tıbbi nedenlerle toplu taşıma veya başka yollarla seyahat edemeyen hastaları güvenle taşıyoruz. Bu nakil süreci; bakım evi ve huzur evlerine, hastanelere ve diğer randevulara gidiş ve dönüşler dahil birçok hizmeti kapsamaktadır.

Etkinlik ambulansı

Gezi, spor müsabakası, toplantı, konser, parti ve benzeri organizasyonlar da sağlık tedbiri amaçlı bekleriz. Ayrıca dizi ve film çekimi için hem tıbbi hem de senaryo gereği ambulans ve personel temini sağlıyoruz.

Şehirler arası ambulans

Uzun mesafe seyahat edecek hastalar için özel hazırlanmış tam donanımlı ambulans ve hastayı yol boyunca kontrol altında tutacak profesyonel bir ekibimiz bulunur. Türkiye'nin tüm bölgelerine gidiş ve dönüş sağlıyoruz.

Psikiyatrik hasta nakli

Farklı akıl sağlığı vakalarının çeşitli ihtiyaçlarını karşılayarak gitmesi gereken sağlık kurumlarına naklini sağlamaktayız. Polis nezareti ile hastane ve diğer kurumlara taşıma işlemini güvenli bir şekilde tamamlıyoruz.

Mahkemeye hasta nakli

Bireylerin kendi kararlarını vermek için zihinsel kapasiteye sahip olup olmadığı durumlarda ya da gidilmesi gereken herhangi bir duruşma salonuna kendi imkanlarıyla gidememesi durumunda, nakil işlemini sağlıyoruz.

Palyatif hasta nakli

Hastaneden eve, hastaneden hastaneye veya başka bir bakım kurumuna, Darülaceze evden eve, bakım tesisinden hastaneye veya eve gibi nakil ihtiyaçlarında güvenli ve konforlu taşıma işlemlerini yürütüyoruz.

özel ambulans

Özel ambulans ihtiyacınız mı var?

Şartlar ne olursa olsun en uygun koşullarla hastalarınızı gitmesi gereken yere güvenli şekilde ulaştırıyoruz.
1

Samimi ve yardımsever personel

Yüksek eğitimli ekibimiz çeşitli tıbbi konularda uzmanlaşmıştır.

2

Hızlı ve güvenilir servis

Hem yetişkinler hem de çocuklar için, yüksek nitelikli personel ve ambulansların mükemmel kombinasyonu ile hastanın en güvenli ve en verimli ellerde olacağından emin olabilirsiniz.

3

Modern ambulanslar

Kullanılan ambulanslarımız geleceğe bir adımdır ve hastaları hedeflerine taşımak için bize en uygun ortamı sağlar. Her zaman son teknolojiyi takip eder ve ekipmanlarımızı güncel tutarız!