Hasta nakil hizmetleri ile müşterilerimize güvenli ve konforlu bir seyahat sağlıyoruz. Evlere, hastanelere, huzurevi ve bakimevi gibi kurumlara kısa ve uzun mesafe hasta nakil seçeneklerimiz mevcuttur.

Hasta Nakil Hizmetleri – İstanbul

Live Ambulans acil olmayan tüm hasta nakil ihtiyaçlarınızı Yılda 365 Gün – Günde 24 Saat karşılamaktadır.

hasta nakil hizmetleri

 

Hasta Nakil Ambulans

Güvenilir ve profesyonel bir şekilde her durumda ki hastalar için çok çeşitli nakil seçenekleri sunuyoruz.

Hasta Nakil Aracı filomuzda, hastanın ihtiyaçlarına bağlı olarak düşük, orta veya yüksek ölçüde bir ekip görev yapmaktadır. Ayrıca müşterilerimizin hasta nakil ihtiyaçlarına göre hazırlanmış ulaşım seçeneklerimiz şunlardır:

 • Hareket desteği isteyen müşteriler için tekerlekli sandalye.
 • Ambulansa ulaşamayacak olan müşterilerimiz için bir sedye servisi.
 • Hastane, dişçi, diyaliz, fizyoterapi ve buna benzer doktor randevularınıza evden alıp tekrar eve ulaştırıyoruz.
 • Live Ambulans ekibinin bir üyesinin randevuları sırasında onlarla beklemesini isteyen müşteriler için refakatçi servisi.

İletişim kanallarımızı kullanarak hasta nakil rezervasyonu yapmak için lütfen arayınız.

Hasta Nakil Nedir?

Hasta Nakil, randevularına gelirken özel desteğe ihtiyaç duyan kişiler için acil olmayan bir hizmettir. Böylece İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her bölgesinde hasta nakil ihtiyaçlarını gideriyoruz.

Taşıma hakkı özel gereksinimlerinize, tıbbi durumunuza ve hareketliliğinize bağlı olabilir. Bu nedenle belirli kriterleri karşılamanız gerekir. Ayrıca uygun olup olmadığınızı öğrenmek için, rezervasyon merkezimiz ihtiyaçlarınızı belirlemek için size bazı basit sorular soracaktır.

Hasta Nakil Nasıl Yapılır?

Hasta, görevli ambulans ve görevli sağlık çalışanları eşliğinde evinden alınarak hastaneye götürürüz. Hastanede gerekli tedavi ve kontrolleri gerçekleştirilen hastanın tedavisi bittikten sonra ambulans eşliğinde sağ salim evine bırakılmasını sağlarız.

Bu durum hastaneden eve, huzur evi ve bakım evi nakil işlemlerinde de aynıdır.

Hasta Nakil Aracı

Hasta nakil ekibimiz, hastane, tedavi merkezi ve benzeri tesislere her yıl yaklaşık 500,620 yolculuk yaparak, hasta veya uzman yardımına ihtiyacı olan hastaları randevu yerine götürüyor.

Bu, hastalar için güvenli, etkili ve esnek olan ve insanlara hayati sağlık hizmetlerine adil erişim sağlayan yüksek kaliteli bir hizmettir.

Verdiğimiz nakil hizmetleri

 • İhtiyaçlarına uygun, zamanında, konforlu bir hizmet
 • Saygınlık ve empati ile sağlanan profesyonel bakım
 • Son teknolojiden yararlanan iyi donanımlı araçlarda seyahat etmek
 • Şehirler arası nakil
 • Hatırlatmalar ve güncellemeler dahil olmak üzere rezervasyonlarıyla ilgili bilgiler
 • Danışmanlık
 • Kliniğine kadar yardım
 • Evden alıp tekrar eve getirme hizmeti

Rezervasyonlar

Hasta Nakil Servisimizin benzersiz çevrimiçi rezervasyon sistemi hızlı, güvenli ve kullanışlıdır.

Hastaneler, klinikler ve bakım evleri sakinlerinin güvenli ve konforlu ulaşımı için bizi telefon numaralarımızdan arayabilirsiniz. Veya randevu için bu sayfada bulunan ‘İletişim’ formunu kullanarak kayıt olabilirsiniz. Talep formunu doldurduktan sonra belirttiğiniz e-posta veya telefon numarasından en kısa sürece sizi arayarak detaylı bilgi sağlayacağız.

Çeşitli hasta nakil hizmetlerimiz için https://www.liveambulans.com/iletisim adresinden online randevu işlemi yapabilirsiniz.

Ayrıca alternatif olarak aşağıdaki numaralardan çağrı merkezimizi arayarak Hasta Nakil Hizmetleri ve diğer hizmetler için rezervasyon talep edebilirsiniz.

0216 234 12 53

0850 473 12 53

0537 938 60 68

 

Live Ambulans Sağlık Bakanlığı Onaylı bir şirkettir.