Özel Ambulans Tuzla

Kategori: Genel | 0
Sosyal medya takip

Özel Ambulans Tuzla

Özel Ambulans Tuzla

Live Ambulans olarak alıştığınız tuzla özel ambulans hizmetlerinin aksine son donanımlı ve sürekli yenilenen araçlarımızla özel ambulans sektöründe lider olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Hasta, yaşlı ve engelli bireylerin nakillerini sağlıyor, uygun fiyatlı benzersiz hizmetlerimizle ihtiyacınıza en uygun nakil hizmetini gerçekleştiriyoruz.

Hastalarınızla eve kadar eşlik etmeden hizmetimizi sonlandırmıyoruz. Adli sicil kayıtları ve referansları kontrol edilmiş, düzenli eğitimleri verilmiş ve sisteme kaydedilmiş profesyonel sağlık ekibimizi istediğiniz saatte ve tarihte çağırabilir, hizmet sonunda onları puanlayabilir ve beğendiğiniz sağlık ekibimizi daha sonra tekrar talep edebilirsiniz.

Hasta nakil hizmetleri hakkında detaylı bilgi için lütfen tıklayınız.

Özel Ambulans Tuzla

Özel Ambulans Hizmetlerimiz

Hasta Nakil Hizmetleri

  • İstanbul şehir içi hasta nakil,
  • Şehirler arası uzun mesafe hasta nakli,
  • Hastane ve doktor randevuları için evden hastaneye, hastaneden eve nakil,
  • Huzur evi ve Bakım evi nakilleri,

Etkinlik Ambulansı Hizmeti

Konser, okul gezisi, festival, iş toplantısı, spor müsabakası vb. etkinlikleriniz de sağlık tedbiri alarak, herhangi bir sağlık sorununda anında müdahale ediyoruz. Siz organizasyonlarınızla ilgilenirken biz de misafirlerinizin sağlıklı ve mutlu bir organizasyon geçirmesine yardımcı oluyoruz.

Tuzla’da Hasta Nakil Aracı

Tuzla’da Özel Ambulans Şirketi Arıyorum!

Özel ambulans hizmeti, acil olmayan hastalarınız için gereklidir. Hastaneler arası nakiller, genelde yeterli donanıma sahip olmayan hastanelerden daha donanımlı hastanelere ulaşmanız için yapılmaktadır. Ancak bu gibi nakillerde özel ambulans firmasına başvurmanız gerekir. Tuzla ’da özel ambulans şirketi arayışında iseniz, size en uygun firma Live Ambulans’tır.

Tuzla’da Profesyonel Ambulans Hizmeti

Tuzla’da özel ambulans hizmeti için evinize en yakın Profesyonel sağlık ekibimizi gönderiyoruz. Ekibimiz hasta nakli konusunda eğitimlerden geçmektedir. Hastalarımızın güvenliği ve konforu bizim için çok önemlidir. Verilen eğitimler ve şirket kimliği sonucunda aldığınız hizmet kalitesi ve hizmetin detayları kontrol altındadır.

Randevuyu İptal Edebilir miyim?

Elbette belirlenen gün ve saatte ki randevularınızı iptal edebilir veya erteleyebilirsiniz.

Özel Ambulans Çağrı ve Randevu Hattımız

0850 473 1 253

0216 234 1 253

0537 938 60 68

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir