özel ambulans

Kadıköy Ambulans Hizmetleri

Kategori: Genel | 0
Sosyal medya takip

Kadıköy Ambulans Hizmetleri

Kadıköy Ambulans Hizmetleri İstanbul

İstanbul Kadıköy ilçesinde özel ambulans hizmetleri kapsamında servisimiz bulunmaktadır. Kadıköy ilçesine bağlı; Bostancı, Bağdat caddesi, Sahrayıcedit, Bahariye caddesi ve Selamiçeşme bölgelerinden bizi arayabilisiniz. Özellikle hasta nakil hizmetimizle siz değerli bireylerin rahat ve güvenli transferlerini gerçekleştiriyoruz. Medicana Kadıköy Hastanesi, Florence Nightingale Kadıköy, Siyami Ersek Kadıköy ve diğer tıbbi merkezlere servisimiz bulunmaktadır.

Bunun yanında evde sağlık hizmeti, etkinlikte sağlık tedbiri ve tıbbi refakat hizmetiyle çok çeşitli ambulans hizmetlerimiz bulunmaktadır. Bugüne kadar başarıyla gerçekleştirdiğimiz görevlerde daima müşteri memnuniyetini ön planda tuttuk. Bundan sonrada gerçekleştireceğimiz ambulans hizmetlerinde yine sizlerin memnuniyeti bizim izin önemli olacaktır.

Türkiye ‘nin heryerine ulaşan Live Ambulans, araç filosunda hava ve kara ambulans araçları bulundurmaktadır. Bu araçlar son teknoloji ve tam donanımlı olarak faaliyetini sürdürmektedir.

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

Kadıköy Ambulans Hizmetleri

Özel Ambulans Nedir?

Özel Nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

112 acil servis ağından bağımsız olarak, özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlı olarak, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten hizmet aracına da özel ambulans denilmektedir.

Hastaneden eve evden hastaneye, huzurevi ve bakımevi nakilleri, ameliyat sonrası konforlu ve güvenli nakil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Hasta Nakil Ambulansı

Şehir içi ve şehirler arası hasta nakil ambulansı hizmetimizle bireylerin kısa ve uzun mesafe transferlerini sağlıyoruz. Bunun için kara ve hava ambulans seçeneklerimiz bulunmaktadır. Temel ve Geniş yaşam desteği bulunan araçlarımızda ayrca tekerlekli sandalye ve sedye ekipmanları hazır bekletilmektedir. İster ameliyat için evden uzak bir tesise, ister herhangi bir tesisten eve ulaştırmada bize güvenebilirsiniz.

Diş muayenesi, diyetisyen, diyaliz veya herhangi bir doktor muayenesi için evden alıp tekrar eve bırakıyoruz. Ayrıca düğün, nişan, spor müsabakaları ve diğer özel etkinlikler için evden alıp tekrar eve bırakma hizmetimizde bulunmaktadır.

Kadıköy Evde Sağlık Hizmetleri

Evde sağlık hizmetleri ile ilgili her türlü sorunuz için bizi 7/24 arayabilirsiniz. Hastaneye gitmeden tahlil, serum, aşı veya buna benzer ihtiyaçlarınızı biz sağlıyoruz.

 • Evde yardım
 • Fizyoterapi
 • Evde hemşire
 • Evde doktor
 • Geçici bakım ve bakıcı yardımı
 • Özel bakım

Sonuca dayalı bakım felsefemiz, işbirlikçi hedef belirleme ve her ziyarette devam eden değerlendirme, destek, teşvik ve bakımla devam ederek müşterilerimizin hayatı dolu dolu yaşamasına yardımcı oluruz. Özellikle çalışanlarımızı karşılıklı ilgi alanlarına ve destek gereksinimlerine göre Müşterilerle dikkatli bir şekilde eşleştiririz. Bakımımız, tüm müşterilerimizin yaşam kalitesini yükselterek, bağımsızlıklarını mümkün olduğu kadar uzun süre korumalarına olanak tanır.

Yaşlı bakım hizmetleri

Yukarıda belirttiğimiz evde sağlık hizmetleri kapsamında yaşlı bireylerin günlük yaşamsal ihtiyaçlarını karşılayabiliyoruz. Yaşlılar için gereken tüm ihtiyaçlar belli bir program dahilinde ve sizlerinde onayıyla gerçekleştirilir. Huzurevi ve Bakımevi gibi tesislerede hizmetimiz bulunmaktadır.

Kadıköy Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Kadıköy ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Ambulans Hizmeti

Live Ambulans, Kadıköy ilçesinde etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

 • Spor etkinlikleri
 • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
 • Konserler
 • Geziler
 • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
 • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Özel Ambulans Ücreti

Kadıköy özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

 

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir