özel ambulans

Şile Özel Nakil Ambulans

Şile Özel Nakil Ambulans İstanbul

Live Şile Ambulans, İstanbul Şile ilçesinde özel ambulans hizmeti vermektedir. Özellikle otel, pansiyon  ve konaklama yerleride dahil tüm ilçeye özel ambulans hizmetimiz bulunmaktadır. Türkiye’nin her yerinden Şile ‘ye ve Şile ‘den Türkiye nin her bölgesine hastalarınızı ulaştırıyoruz.

Son teknoloji ile güncellenen karayolu ambulans araçlarımız tam donanımlıdır. Araçlarımız kısa ve uzun mesafe hasta nakil işleminde geniş yaşam destek ünitesi ile güvenli ve konforlu bir yolculuk sunar. Ayrıca uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olan firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir.

Bunun yanında film ve dizi çekimi, organizasyonlar da sağlık tedbiri hizmetlerini başarıyla gerçekleştiriyoruz.

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

şile özel ambulans

 

Özel Ambulans Nedir?

Özel Nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

112 acil servis ağından bağımsız olarak, özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlı olarak, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten hizmet aracına da özel ambulans denilmektedir.

Hastaneden eve evden hastaneye, huzurevi ve bakımevi nakilleri, ameliyat sonrası konforlu ve güvenli nakil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Şile köyleri, otelleri, pansiyonları ve merkez bölgeleri için özel ambulans

Şile ilçesinde bulunan tüm köylere, otellere, pansiyonlara ve merkeze özel ambulans hasta nakil hizmeti sağlıyoruz. Tatildeyken başınıza gelebilecek herhangi bir tıbbi durumda yerinde müdahaleyle veya gerekli en yakın hastaneye ulaştırmaktayız. Bununla birlikte toplu etkinliklerinizde mobil ambulans kurarak gerekli sağlık tedbirini alıyoruz.

Otel ve pansiyon gibi konaklama yerlerinde gerçekleştireceğiniz organizasyonlar için bizi arayabilirsiniz. Değerli misafirlerinizin tıbbi gereksinimlerini profesyonel ekibimizle karşılamaktayız.

Şilede huzurevi ve bakımevi hasta nakil hizmeti

Şile ilçesi sınırlarında bulunan tüm huzurevi ve bakımevi yaşlı, engelli ve hasta bireylerin transferini sağlıyoruz. İster sedyeli ister tekerlekli sandalye ile yolculuk edebilecek bireylerin güvenli ve konforlu ulaşımları bizim için önemlidir. Gereken tüm tıbbi donanım ve ekipman bizim tarafımızdan sağlanır.

Şile ‘den herhangi bir tıbbi tesise, randevuya veya etkinliğe gideceğinizde bizden randevu talep edebilirsiniz. Bulunduğunuz yerden sizi alır işlemlerinizi bitirdikten sonra tekrar aldığımız yere ulaştırırız. Yolculuk boyunca ve randevu yerinde işlemlerinizi bizim yardımlarımızla sağlayabilirsiniz.

Şilede film ve dizi çekimi için ambulans temini

İstanbul Şile ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Şile Ambulans Hizmeti

Live Şile Ambulans, Şile ilçesinde etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

  • Spor etkinlikleri
  • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
  • Konserler
  • Geziler
  • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
  • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Özel Ambulans Ücreti

Şile özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir