özel ambulans

Üsküdar Özel Ambulans

Üsküdar Özel Ambulans İstanbul

Live Üsküdar Ambulans, İstanbul Üsküdar da özel ambulans hizmetleri vermektedir. Bunun yanında tam donanımlı ve son teknoloji araçlarıyla Türkiye’nin her yerine gidilebilmektedir. Karayolu ambulans filomuz bulunur. Ayrıca uygun fiyatlarla kaliteli hizmetin adresi olan firmamız, yenilenmiş araçlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Özellikle film ve dizi çekimi, organizasyonlar da sağlık tedbiri hizmeti verilmektedir.

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

Üsküdar Özel Ambulans

Özel Ambulans Nedir?

Özel nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

112 acil servis ağından bağımsız olarak, özel ambulanslar ve acil sağlık hizmetleri yönetmeliğindeki kurallara bağlıdır. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten araçlara da özel ambulans denilmektedir.

Hastaneden eve evden hastaneye, huzurevi ve bakımevi nakilleri, ameliyat sonrası konforlu ve güvenli nakil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Yatalak hasta nakil aracı

Bir hastalık veya yaralanma nedeniyle yatağa bağlı olan kişilere yataktan yatağa taşıma hizmeti verilmektedir. Bu bireyler ya merdivenlerden aşağı inmek için bacaklara ağırlık koyamazlar ya da bacaklarını bükemezler. Bu yüzden, kendi imkanlarıyla merdivenlerden inip çıkmak imkansızdır.

Live Ambulans burada devreye giriyor. Bu bireyleri, güvenli, rahat ve bağımsız bir şekilde zor olan yerlere taşıyoruz. Müşterilerimiz için konforlu, yüksek kaliteli bir tekerlekli sandalye kullanıyoruz. Tekerlekli sandalyeyi doğrudan müşterinin yatağına götürüyoruz ve tıbbi teknikleri kullanarak onları tekerlekli sandalyeye getiriyoruz. Personelimiz herkesin güvende olduğunu garanti ettikten sonra ulaşım sürecine başlıyor.

üsküdar ambulans hizmetleri

Sağlık Bakanlığı tarafından ‘ Ambulanslar ve Acil Sağlık Araçları Hakkında Ambulans Hizmetleri Yönetmeliği ’ uyarınca Acil Ambulans hizmetleri, Acil Durum Ambulansı ve Hasta Taşıma Ambulansı’ndan oluşan araçlarla 07.12.2006 tarihli ve 26369 sayılı Resmi Gazete’de yayımlanmıştır. Acil Ambulans, doktor veya sağlık görevlisi olan bir ekip, başka bir sağlık personeli ve bir sürücüden oluşur. Hasta Taşımacılığı Ambulansı en az sağlık personeli ve şoförlü bir ekipten oluşur.

Ani hastalık veya yaralanma gibi acil durumlarda, gerekli acil tıbbi hizmet ve ambulans desteği Live Ambulans Servisi tarafından sağlanır.

Ambulanslarımız bir uydu GPS sistemi tarafından takip edilmektedir. Ambulans harekete geçmeye başladıktan sonra, tıbbi müdahale sağlamaya yönelik ambulans ekibi hastanın klinik bilgileri hakkında bilgilendirilir. Live Ambulans ekipleri hastaya veya akrabalarına ne yapılması gerektiğini söyler ve ambulans ve ekip olay yerine gelene kadar yapılmamalıdır. Bu olası yanlış yanıtları önler. Ambulans ekibi olay yerine geldiğinde,ekip tarafından yapılan ilk muayene sonucunda mümkünse hasta tedavi edilir. Hastanın ileri muayene ve tedavi için hastaneye nakledilmesi gerekiyorsa, acil ambulans hizmeti hastayı buna göre en uygun sağlık kurumuna transfer ederek tamamlanır.

Hasta nakil ambulansı

Live Ambulans hastaları Acil Olmayan Hasta Taşımacılığı Yönetmeliği ve Klinik Uygulama Protokolleri uyarınca taşır. Hasta Taşımacılığı, gerçek zaman açısından kritik tıbbi acil durumlara yanıt vermek için acil ambulansların kullanılabilirliğini en üst düzeye çıkarır.

Live Ambulans’ın Hasta Taşımacılığı yılın 365 günü, günün 24 saati hizmet vermektedir. Akredite Hasta Taşımacılığı sağlayıcıları tarafından desteklenen şirketmiz yürüteç, yürüteç yardımı, vinç ve sedye kaynaklarına sahiptir.

Şehir içi ve Şehirler arası Ambulans Hizmeti

Üsküdar dan şehir içi ve şehirler arası hasta nakil ve sağlık hizmetlerinin güvenilir yapılabilmesi için araçlarımız tam donanımlı ve Karayolları Trafik Kanunu tarafından belirlenen şartlara uyumludur. Bu yüzden Live Ambulans firması olarak, Üsküdar dan tüm Türkiye geneline, il, ilçe, köy ve mezralara hasta transferi yapıyoruz. Bunun yanında;

 • Şehirlerarası hasta nakil hizmeti,
 • Evden eve hasta nakli,
 • Hastane taburcu hasta nakli,
 • Huzur evi ve bakım evi hasta nakil

Üsküdar Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Üsküdar ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Üsküdar Ambulans Hizmeti

Live Ambulans, Üsküdar ilçesinde etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

 • Spor etkinlikleri
 • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
 • Konserler
 • Geziler
 • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
 • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Hasta nakil Ambulans Ücretleri

Üsküdar özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir