özel ambulans

Eyüp Ambulans

Kategori: Genel | 0
Sosyal medya takip

Eyüp Ambulans

Eyüp Ambulans İstanbul

İstanbul’un  Eyüp ilçesinde özel ambulans hizmeti veriyoruz. Eyüp’te ki hastaneler, poliklinikler ve tıbbi bakım tesislerine hasta nakil hizmetimiz bulunmaktadır. Devlet hastanesi, Bezmialem hastanesi ve diş hastanesi gibi sağlık kurumlarına gidiş ve dönüş işlemlerinizi sağlıyoruz. Ayrıca evde sağlık hizmeti ve etkinlikler için özel ambulans hizmeti için bizi arayabilirsiniz.

Tam donanımlı son teknoloji araçlarımızla siz değerli bireylerin güvenli ve konforlu seyahatleri bizim için önemlidir. Kara ve hava ambulans filomuz gereksinimleriniz doğrultusunda hazırlanmaktadır.

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

eyüp ambulans

Özel Ambulans Nedir?

Özel Nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

112 acil servis ağından bağımsızdır. Özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlıdır. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten hizmet aracına da özel ambulans denilmektedir.

Hastaneden eve evden hastaneye, huzurevi ve bakımevi nakilleri, ameliyat sonrası konforlu ve güvenli nakil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Eyüp hasta nakil ambulans hizmeti

Herhangi bir hastane randevusu, özel etkinlikler (düğün, nişan, cenaze veya toplantı) , huzurevi ve bakımevi nakli ve diğer randevular için bizi arayabilirsiniz. Özel aracınızla seyahatinizin sakıncalı olduğu durumlarda sizlere en iyi gidiş ve dönüş hizmetini sağlıyoruz. Temel ve geniş yaşam desteği gibi tüm ekipmanları sizler için hazır tutuyoruz.

Tıbbi bir müdahale gerektiği durumlarda uzman ekibimiz hemen müdahale ederek güvende olmanızı sağlar. Böylece gideceğiniz yerlere rahatça gidip dönebilirsiniz.

Eyüp Evde Sağlık Hizmetleri telefon

Evde Sağlık Hizmeti, çeşitli tıbbi problemler nedeniyle ev ortamında sağlık hizmeti alması uygun olan bireyler için danışmanlık, muayene, tetkik, tedavi ve takip işlemlerini kapsar. Kişinin kendi ev ve aile ortamında tıbbi açıdan hizmet almasına imkan sağlayan bu uygulama ile birçok hastalığın tanı ve tedavi süreçleri yürütülür. Tanı aşamasında gerekli görülen tetkikler, hastane ve diğer sağlık kurumlarına gitmek gerekmeksizin ev ortamında gerçekleştirilebilir.

Tedavide ise doktor kontrolünde başlanılan programların ev şartlarında da devam ettirilmesi mümkün olur. İlaç tedavilerine ek olarak fiziksel terapi yöntemleri de evde uygulanabilir. Bununla birlikte, tedavi boyunca sağlık durumundaki gelişmeler de hekim tarafından yapılan muayeneler ve ek testler aracılığıyla takip edilir. Tüm süreçte ise hem bireyin kendisine hem de yakınlarına yönelik olarak sosyal ve psikolojik danışmanlık hizmeti verilir.

 • Evde Doktor Muayene Hizmeti.
 • Evde Hemşirelik ve Girişimsel Hizmetler.
 • Evde Laboratuvar Hizmetleri. …
 • Evde Ameliyat ve Yoğun Bakım Sonrası Hizmetler.
 • Evde Diyetisyen Hizmeti.
 • Evde Check-Up Hizmetleri.

Şehir içi ve Şehirler arası Ambulans Hizmeti

Eyüpsultan dan şehir içi ve şehirler arası hasta nakil ve sağlık hizmetlerinin güvenilir yapılabilmesi için araçlarımız tam donanımlı ve Karayolları Trafik Kanunu tarafından belirlenen şartlara uyumludur. Bu yüzden Live Ambulans firması olarak, Eyüpsultan dan tüm Türkiye geneline, il, ilçe, köy ve mezralara hasta transferi yapıyoruz. Bunun yanında;

 • Şehirlerarası hasta nakil hizmeti,
 • Evden eve hasta nakli,
 • Hastane taburcu hasta nakli,
 • Huzur evi ve bakım evi hasta nakil
 • Organ nakil hizmeti
 • Evde sağlık hizmeti

Eyüp Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Eyüp ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Ambulans Hizmeti

Live Ambulans, Eyüp ilçesinde etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

 • Spor etkinlikleri
 • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
 • Konserler
 • Geziler
 • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
 • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Özel Ambulans Ücreti

Eyüp özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

 

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir