Sosyal medya takip

Kurumsal Bilgilerimiz

Live Ambulans, çok kapsamlı hasta nakil hizmetleri sunan özel bir ambulans şirketidir. 2020 yılında kurulup ambulans filosunu sürekli büyüterek, kapsamını Türkiye çapında ve uluslararası hasta transferlerini içerecek şekilde genişletmektedir. Ayrıca karayolu ambulans filomuzla nakil ihtiyaçlarınızı karşılayarak memnuniyet esaslı hizmetler sunmak en büyük misyonumuzdur.

Kurumsal Hasta Nakil Şirketi

Özel Ambulans ve Hasta Nakil Hizmetlerinde Mükemmelliği Sağlamak

Sadece bir telefon uzağınızda: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68
Bizim takım

Live Ambulans ekibi, sağlık sektöründeki geniş deneyim, klinik uzmanlık ve hasta bakımı yaklaşımına dayalı olarak oluşturulmuştur.

Yönetim ve Politikalar

Live Ambulans hasta nakli, müşterilerimize iyi hizmet, güvenlik ve yönetimin yanı sıra paranın karşılığını veriyor.

Filomuz

En son emisyon mevzuatına uygun ve en yeni yönlendirme çözümlerini kullanırız. Ayrıca hastalara en kısa yolculuk sürelerini veren ve karbon ayak izlerini en aza indiren modern bir filo işletilmektedir.

Çevresel sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirliğimizi geliştirmek, çevreye zarar veren faaliyetleri azaltmak veya ortadan kaldırmak için çaba göstermekteyiz.

Çözümlerimiz

Live Ambulans Acil Olmayan Hasta Nakli, müşterilerine sağlam ve istikrarlı bir hizmet sunmak için lider teknolojiye yatırım yapmayı taahhüt eder.

Son olarak güvenilir, emniyetli ve özenli bir hizmet almak için Live Ambulans’a güvenin. Çalışanlarımız, hastaların memnuniyetini ilk sıraya koyarak daha yüksek standartlarda bakım sağlıyor. Bunun yannında hastaların %96’sı hizmetimizi arkadaşlarına ve ailelerine tavsiye ediyor. Ayrıca Sağlık Bakanlığı tarafından onaylıyız ve pandemi boyunca açıklık, hız ve esneklikle değişen ihtiyaçlara uyum sağladık. Ayrıca aşağıdakileri içeren kapsamlı bir özel ambulans hizmet yelpazesi sunuyoruz: