Tıbbi Refakatçi Hizmeti

Tıbbi Refakatçi Hizmeti İstanbul

Live Ambulans, deneyimli ve profesyonel kadrosuyla tıbbi refakatçi hizmeti vermektedir. Seyahat boyunca size eşlik eden tıbbi refakatçi herhangi bir tıbbi durumda anında müdahale etmektedir.

tıbbi refakatçi hizmeti

 

Tıbbi Refakat Nedir?

İlk olarak bizim veya tayin ettiğimiz Seyahat Yardımı Hizmetleri Sağlayıcımız tarafından onaylanır. Ayrıca hasta veya yaralı bir kişiye nakledilirken eşlik etmesi ve tıbbi bakım sağlaması için sözleşmeleri vardır. Tıbbi olarak eğitilmiş bir profesyonel anlamına gelir.

Tıbbi ekibimiz tarafından ağır hasta veya yaralı bir kişiye nakledilirken eşlik etmesi için sözleşme imzalamış profesyonel kişilerden oluşur. Bir Tıbbi Refakatçi, taşınan kişiye tıbbi bakım sağlamak için eğitilmiştir. Bir arkadaş veya aile üyesi, Tıbbi Refakatçi olamaz.

Tıbbi Refakatçi Ne Yapar?

Hasta takip konsültasyonlarına, tıbbi randevulara, tedavi ve sağlık taramasına gitmemek daha fazla sağlık sorununa yol açabilir. Bazen, bu randevuları atlayan hastalar, daha ciddi ve maliyetli sağlık sorunlarıyla hastaneye geri dönebilirler.

Tıbbi refakatçi görevlileri, örneğin ilacı yanlışlıkla atan veya dozajları karıştıran hastalar gibi aksilikleri azaltmak için tavsiyelerde bulunacaktır. Ayrıca;

  • Doktor ve Hastane Randevuları
  • Kreş Ziyaretleri
  • Önemli Fonksiyonlar
  • Tatilde kırık ve çıkık sonucu tıbbi yardımla evine dönenler
  • Ameliyat sonrası eve dönüş
  • Taşınma sırasında tıbbi yardım gereken hastalar vb.

gibi durumlar da tıbbi refakatçi önemlidir.

Live Ambulans hasta nakil hizmetleri sırasında tıbbi refakatçi sağlamaktadır. Özel ambulans hizmetleri sunan şirketimiz tıbbi her alanda müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Eğitimli bir tıbbi refakatçiye sahip olmak fark yaratır

Bireylerin randevularını, ilaçlarını veya seyahatlerini takip etmelerini sağlamada çok önemli bir rol oynarlar.

Hasta nakil görevlilerimiz, eve gidiş gelişlerinizde sizlere eşlik eder. Ayrıca tıbbi randevulara, tedavi tesislerine ve/veya önemli işlevlere kadar aradaki her şeyle ilgilenir. Tuvaletten kişisel bakımdan, doktor tavsiyesinin doğru bir şekilde iletilmesine ve ilaç toplanmasına kadar. Eğitimli bir tıbbi refakatçi, sevdiklerinizi yolun her adımında güvende ve sağlam tutacaktır.

Son olarak sevdiklerinize tıbbi randevuları ve tedavilerinde eşlik etmesi için Live Ambulans’tan bir hasta nakil görevlisini görevlendirdiğinizde içiniz rahat olsun.

Merkezimiz İstanbul olmak üzere tüm Türkiye’de faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Tıbbi Refakatçi Telefon Numarası:

0216 234 12 53

0850 473 12 53

0537 938 60 68

Live Ambulans, Sağlık Bakanlığı onaylı bir kuruluştur.