özel ambulans

Sultangazi Özel Ambulans

Sultangazi Özel Ambulans İstanbul

Live Sultangazi Ambulans, İstanbul Sultangazi ilçesinde özel ambulans hasta nakil hizmeti vermektedir. Tüm Türkiye il ve ilçelerine karayolu ambulans araçlarımzla ulaşmaktayız. Gelişen teknolojiye ayak uydurarak araç filomuzu son teknoloji sistemlerle donattık. Ayrıca uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenilir hizmeti ön planda tutan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktadır.

Bunun yanında film ve dizi çekimi, geziler, toplantılar vb. organizasyonlar da sağlık tedbiri hizmeti verilmektedir. Bunun geri dönüşü sizler tarafından gerçekleştirilerek en büyük desteğ yine sizler sağlamaktasınız.

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

Sultangazi özel ambulans

Özel Ambulans Nedir?

Özel Nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

112 acil servis ağından bağımsız olarak, özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlı olarak, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten hizmet aracına da özel ambulans denilmektedir.

Hastaneden eve evden hastaneye, huzurevi ve bakımevi nakilleri, ameliyat sonrası konforlu ve güvenli nakil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

İstanbul Sultan gazi Ambulans Hizmeti

Belediye hizmetlerinden ayrı özel bir şirket olan firmamız bireylerin güvenli ve konforlu seyahatlerini sağlamaktadır. Yatalak, sedyeli veya tekerlekli sandalye ile taşınması gereken hastalar için özel ekipmanlarımızı bulundurmaktayız. Geniş yaşam desteği ile her türlü tıbbi ekipmanlarımız mevcuttur. Yolculuk esnasında karşılaşılabilecek zorlukları, profesyonel ekibimiz halledecektir.

İster hasta nakil olsun, ister etkinliklerde tıbbi tedbir olsun hiç farketmez, daima memnuniyetiniz için çaba gösteririz.

Sultangazi Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Sultangazi ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Sultangazi Özel Ambulans Ücreti

Sultangazi özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir