kartal özel ambulans hizmetleri

Kartal Özel Ambulans

Kategori: Genel | 0
Sosyal medya takip

Kartal Özel Ambulans

Kartal Özel Ambulans İstanbul

Özel Kartal Live Ambulans, İstanbul Kartal ilçesinde özel ambulans hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerin içinde en çok talep edilen kısa ve uzun mesafe hasta nakil servisimizdir. Özellikle yaşlı ve engelli bireylerin hastane, diş ve doktor randevularına gidiş geliş işlemlerini kolaylaştırıyoruz. Bunun yanında huzurevi ve bakımevi nakilleri ile diğer tıbbi tesislere ulaşım işlemleri hizmet kapsamımızdadır.

Türkiye’nin her yerine kara ve hava ambulans araçlarımızla ulaşıyoruz. Ayrıca müşteri memnuniyeti gözetilerek son teknoloji ve tam donanımlı araçlar bulunduruyoruz. Araçlarımızda tekerlekli sandalye ve sedye ekipmanlarının yanısıra temel ve geniş yaşam destek üniteleri bulunmaktadır. Böylece uzun mesafe yolculuk dahi sizler için güvenli ve konforlu olacaktır.

Tüm bunların yanısıra en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarla tamamlamak için azami gayret göstermekteyiz.

Son olarak hasta nakil hizmeti dışında evde sağlık, etkinlikte sağlık tedbiri gibi hizmetlerimiz bulunmaktadır.

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

kartal özel ambulans

Özel Ambulans Nedir? (Hasta Nakil Aracı)

Özel ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

Özel ambulans, 112 acil servis ağından bağımsız olarak çalışır. Özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlı olarak, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten hizmet aracına da özel ambulans denilmektedir.

Yakacık ve Soğanlık Diş Hastaneleri için Hasta Nakil

Diş ağrısı ve diş randevuları için yakacık ve soğanlıkta bulunan hastane ve polikliniklere nakil ihtiyacınız için Live Ambulans ‘ı arayabilirsiniz. Özellikle Yakacık diş hastanesi, Soğanlık ağız ve diş hastanesi, Lütfi kırdar diş hastanesi ve diğer diş hastanelerine yaşlı, engelli ve kendi imkanlarıyla gidemeyecek bireylerin özel nakil işlemlerini sağlyoruz. Evden hastaneye ve hastaneden eve hasta nakil ambulansı için bizi arayabilirsiniz.

Bunun yanında Kartal ve diğer ilçelerde bulunan hastane ve polikliniklere de ameliyat veya muayene için gidiş ve dönüş işlemlerinde bizi arayabilirsiniz.

Kartal Evde Sağlık Hizmetleri

Çeşitli hastalıklar ya da yaşlılık nedeniyle ihtiyacı olan bireylere evinde ve aile ortamında sosyal ve psikolojik destek hizmetlerini de kapsayacak şekilde verilen muayene, tetkik tedavi tıbbı bakım takip ve rehabilitasyon hizmetlerinin bütününe evde sağlık hizmetleri denir. Bu hizmetleri;

 • Muayene
 • Serum takma
 • Aşı
 • Kan alma
 • Pansuman yapılması
 • Beslenme sondası değiştirilmesi
 • İdrar sondası değiştirilmesi
 • Tetkik için örnek alınması
 • İlaç ve beslenme destek ürünü raporlarının çıkarılması
 • Bez raporlarının çıkarılması
 • Hastanede muayene, konsültasyon vb. işlemlerin gerekmesi durumunda randevusunun planlanması

Evde sağlık ve bakım hizmeti için Live Ambulans ‘ı arayabilirsiniz.

Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Kartal ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Kartal Ambulans Hizmeti

Live Ambulans, Kartal ilçesinde etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

 • Spor etkinlikleri
 • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
 • Konserler
 • Geziler
 • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
 • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Son olarak Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Özel Ambulans Ücreti

Kartal özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir