özel ambulans

Küçükçekmece Ambulans Hizmetleri

Kategori: Genel | 0
Sosyal medya takip

Küçükçekmece Ambulans Hizmetleri

Küçükçekmece Ambulans Hizmetleri İstanbul

Live Küçükçekmece Ambulans, İstanbul Küçükçekmece ilçesinde özel ambulans hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerin içinde hasta nakil, evde sağlık, yaşlı bakım ve etkinlik ambulansı gibi servisler bulunur. Kara ve hava ambulans araçlarımız Türkiye’nin heryerine ulaşmaktadır.

Ayrıca gelişen son teknolojilere ayak uydurup, araçlarımızı tüm ekipmanlarla donatarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Bunun yanında tüm bu hizmetleri ve daha fazlasını uygun fiyatlarla sağlıyoruz.

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

Küçükçekmece Ambulans Hizmetleri

Özel Ambulans (Hasta Nakil Aracı) Nedir?

Özel Nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

Son olarak hasta nakil aracı, 112 acil servis ağından bağımsızdır. Özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlıdırlar. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten araçlara özel ambulans denilmektedir.

Küçükçekmece hasta nakil ambulans

Hasta nakil ambulans, durumu acil olmayan bireylerin hastalık durumundan ötürü tedavi için gittiği hastaneden başka bir sağlık kuruluşuna gitmesini sağlar. Ayrıca evden hastaneye veya hastaneden eve nakil işlemi yapılabilir. Bu sadece hastane ile sınırlı değildir.

Doktor randevuları, huzurevi ve bakımevi nakli, özel etkinliklere katılmak isteyen bireyler vb durumlarda en büyük yardımcınızdır. Kısacası hastanın, ambulans ve sağlık çalışanları eşliğinde, bulunduğu noktadan gitmesi gereken herhangi bir noktaya ulaşımını sağlayan ambulans hizmetimizdir.

Sefaköy engelliler merkezi gibi kurumlara nakil hizmetimiz bulunmaktadır.

Küçükçekmece evde sağlık hizmetleri

Evde sağlık hizmeti; evde sağlık hizmetine ihtiyacı olan yatağa bağımlı hasta ve ailelerin evlerinde tetkik ve tedavilerinin uygulandığı bir sistemdir. Ortopedi ve travmatoloji hastaları, akciğer ve solunum hastaları, diyabet hastaları, nöroloji hastaları, yeni doğum yapmış anne ve bebekleri, felç hastaları, kanser hastaları, oksijen tedavisine ihtiyacı olan hastalar evde sağlık hizmeti alanların arasında yer almaktadır.

Ayrıca hastaların kendi evinde uzman sağlık personelinden muayene, tetkik, pansuman, serum takma gibi hemşirelik hizmetleri ve radyolojik görüntülemeye kadar birçok dalda hizmet verilmesini kapsar.

Tetkik: evde tetkik ve tahlil hizmetleri hastanın kendi evinde kan, idrar, dışkı vb. örneklerinin alınarak sağlık kurumunda değerlendirilip sonuçların iletilmesini kapsar.

Hemşirelik Hizmetleri: evde hemşirelik hizmetleri pansuman, yara bakımı, serum takma, enjeksiyon gibi hemşirelik hizmetlerini kapsar.

Evde bakım hizmeti

Bakım Hizmetleri sırasında, tanısal ve tedavisel tıbbi işlemlere ek olarak bireyin kişisel bakım ihtiyaçlarına yönelik de birçok uygulama gerçekleştirilebilir. Evde Bakım Hizmetleri, kapsamında sunulan tüm hizmetler aşağıdaki gibidir:

 • Evde Doktor Muayene Hizmeti. …
 • Evde Hemşirelik ve Girişimsel Hizmetler. …
 • Evde Laboratuvar Hizmetleri. …
 • Evde Ameliyat ve Yoğun Bakım Sonrası Hizmetler. …
 • Evde Diyetisyen Hizmeti. …
 • Evde Check-Up Hizmetleri. …
 • Evde Bakıma Muhtaç Sevdiklerim Desteği.

Yaşlılar için ambulans hizmeti

Live Ambulans, hastaların gidecekleri yere güvenli ve rahat bir şekilde ulaşmalarını sağlar. Yaşlılara yolculukları sırasında yüksek vasıflı ve profesyonel sağlık görevlilerinden oluşan bir ekip eşlik ediyor. Hem yaşlıların hem de yaşlı olmayanların ihtiyaçlarını karşılayan çok sayıda ambulans hizmeti mevcuttur. Toplu taşıma sistemiyle veya diğer ulaşım türleriyle yolculuk yapamayan bireyler için iyi bir tercihtir.

Yaşlı taşıma hizmeti, memleketlerinden Bakımevine veya Huzurevine daha uzun mesafeler kat edemeyecek durumda olan yaşlı vatandaşlar tarafından kullanılabilir. Tüm ambulans araçlarımız, tekerlekli sandalyesi olmayan kişilerin kullanabileceği tekerlekli sandalyelerle donatılmıştır.

Bu hizmetin en büyük faydalarından biri, yolculuk sırasında yaşlı vatandaşlara sürekli tıbbi gözetim sunmamızdır.

Şehir içi ve Şehirler arası Ambulans Hizmeti

Küçükçekmece den şehir içi ve şehirler arası hasta nakil ve sağlık hizmetlerinin güvenilir yapılabilmesi için araçlarımız tam donanımlı ve Karayolları Trafik Kanunu tarafından belirlenen şartlara uyumludur. Bu yüzden Live Ambulans firması olarak, Küçükçekmece den tüm Türkiye geneline, il, ilçe, köy ve mezralara hasta transferi yapıyoruz. Bunun yanında;

 • Şehirlerarası hasta nakil hizmeti,
 • Evden eve hasta nakli,
 • Hastane taburcu hasta nakli,
 • Huzur evi ve bakım evi hasta nakil
 • Organ nakil hizmeti
 • Evde sağlık hizmeti

Küçükçekmece Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Küçükçekmece ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir.

Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Ambulans Hizmeti

Live Ambulans, Küçükçekmece ilçesinde etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

 • Spor etkinlikleri
 • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
 • Konserler
 • Geziler
 • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
 • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Hasta nakil ambulans ücretleri

Küçükçekmece özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

 

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir