özel ambulans

Maltepe Özel Ambulans

Maltepe Özel Ambulans İstanbul

Live Maltepe Ambulans, İstanbul Maltepe ilçesinde özel ambulans hizmetleri vermektedir. Kısa ve uzun mesafe hasta nakil servisimiz Türkiye’nin heryerine kara ve hava ambulans araçlarıyla ulaşmaktadır. Araçlarımız son teknoloji ve tam donanımlıdır. Özellikle temel ve geniş yaşam desteği gibi önemli ekipmanlarımızda bulundurmaktayız.

Özel hastanelere, Maltepe Üniversitesi hastanesine ve devlet hastanelerine ambulans hizmeti sunuyoruz. Bunun yanında yaşlı bakımevi, huzurevi gibi özel olarak istenilen tesislere nakillerinizi sağlıyoruz.

Live Ambulans uygun fiyatlarla, kaliteli ve güvenilir olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Önemli bir diğer servisimizde evde sağlık hizmetidir. Evden dışarı çıkmadan birçok tıbbi gereksinimizi evinizde tamamlıyoruz.

 

Maltepe özel ambulans

Maltepe hasta nakil aracı nedir?

Hasta nakil aracı (özel ambulans) Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

Hasta nakil aracı 112 acil servis ağından bağımsızdır. Özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlıdırlar. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan hasta taşıma iştiraklerini yöneten hizmet aracına da özel ambulans denilmektedir.

maltepe evde sağlık hizmetleri telefon

Evde sağlık hizmeti; kimsesiz, yaşlı, felçli, yatağa mahkum olarak yaşayan, solunum sistemi hastalıkları olan, evde bakım ihtiyacı olan kanser hastalarına, hastaneden taburcu edilip evde tedavi edilecek olan hastalara verilmektedir.

Evde bakım hizmeti veren merkez veya birimin hizmet sunacağı alanla ilgili olarak psikolog, fizyoterapist, diyetisyen, sosyal hizmet uzmanı gibi hekim dışı sağlık personeli bulanabilir. Ancak bunların görev ve sorumlulukları kendi mesleki mevzuatı ile sınırlıdır.

Doktorların uygun gördüğü tedaviyi uygulamakla görevli olan hemşireler yara bakımı, kan alma, pansuman, enjeksiyon, yatak yarası bakımı, sonda takılması ve takipleri, PEG bakımı, serum, aşı ve ilaç uygulamaları gibi konularda sağlık hizmeti sağlar.

Ailenin ve hastanın/yaşlı bireyin uygun olacağı bir gün ve zaman dilimi için doktor organizasyonu yapılır. Doktor hasta muayenesi için eve gelir.

Evde sağlık hizmeti almak için nereye başvurulur?

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

Maltepe fizik tedavi

Fizyoterapistler, kaslarınızı güçlendirmek ve işlevlerini geliştirmek için egzersiz terapisinin kullanımı konusunda eğitim almışlardır. Fizik tedavi egzersizleri, acı dindirme, yaralanma sonrası iyileşme veya önleme konusunda en etkili yollardan biri olarak kanıtlanmıştır.

Özellikle iskelet, kas ve eklemlerdeki sağlık sorunları tedavi edildikten sonra bile desteklenmelidir. Bazı hastaların doğrudan hastanelerde bulunan Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon kliniklerine gitmesi gerekmektedir. Bunun için sizi bilgilendireceğiz.

Maltepe Etkinlik Alanı ve Toplu Etkinlikler İçin Ambulans

Live Ambulans, Maltepe ilçesinde etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

  • Spor etkinlikleri
  • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
  • Konserler
  • Geziler
  • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
  • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Şehir içi ve Şehirler arası Ambulans Hizmeti

Maltepe den şehir içi ve şehirler arası hasta nakil ve sağlık hizmetlerinin güvenilir yapılabilmesi için araçlarımız tam donanımlı ve Karayolları Trafik Kanunu tarafından belirlenen şartlara uyumludur. Bu yüzden Live Ambulans firması olarak, Maltepe den tüm Türkiye geneline, il, ilçe, köy ve mezralara hasta transferi yapıyoruz.

Maltepe Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Maltepe ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Özel Ambulans Ücreti

Maltepe özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Ayrıca fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir