özel ambulans

Pendik Özel Ambulans

Pendik Özel Ambulans İstanbul

Live Pendik Ambulans, İstanbul Pendik ilçesinde özel ambulans hizmeti vermektedir. Özellikle kısa ve uzun mesafe hasta nakil hizmeti ile Türkiye’nin her yerine ambulans aracımız bulunmaktadır. Ayrıca etkinlikte sağlık tedbiri servislerimizle toplu organizasyonlarınızda tıbbi müdahale hizmeti sunuyoruz.

Bunun yanında film ve dizi çekimlerinde sağlık tedbiri, senaryo gereği araç ve personel temini sağlıyoruz.

Müşteri memnuniyetini esas alan Live Ambulans, son teknoloji ve tam donanımlı araç filosuna sahiptir.

Pendik özel ambulans

Özel Ambulans Nedir?

Özel Nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

112 acil servis ağından bağımsız olarak, özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlı olarak, Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten hizmet aracına da özel ambulans denilmektedir.

Hastaneden eve evden hastaneye, huzurevi ve bakımevi nakilleri, ameliyat sonrası konforlu ve güvenli nakil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Pendik Ambulans Hizmetleri

Pendik ambulans hizmetleri acil ve acil olmayan durumlarda hastaya müdahale eder ve tıbbi tesislere ulaştırır. Bulunduğunuz yerden alınan hastayı tıbbi müdahale gerçekleştirdikten sonra tekrar istediği herhangi bir yere ulaştırırız. Hasta, görevli ambulans ve görevli sağlık çalışanları eşliğinde evinden alınır ve hastaneye götürülür. Hastanede gerekli tedavi ve kontrolleri gerçekleştirilen hastanın tedavisi bittikten sonra ambulans eşliğinde sağ salim evine bırakılması sağlanır.

Ambulans nasıl çağırılır? Ambulans randevu nasıl yapılır?

Pendik özel ambulans herhangi bir sabit telefon, cep telefonu veya ankesörlü telefondan çağırılabilir. Ayrıca acil olmayan durumlarda info@liveambulans.com eposta adresimizdende randevu talep edebilirsiniz. Aşağıdaki numaralarımızdan bizleri arayabilirsiniz.

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

Pendik Kaynarca Hasta Nakil Ambulans

Pendik ilçesine bağlı Kaynarca’ya hasta nakil ambulans hizmetimiz bulunmaktadır. Hastane randevusu, doktor muayenesi veya yaşlı bakımevi gibi tıbbi tesislere ulaşımınızı sağlamaktayız. Bireyleri güvenli ve konforlu şekilde istedikleri yere ulaştırırız. Tekerlekli sandalye ve sedye ekipmanlarımız hastaların kolaylıkla nakillerini gerçekleştirmelerini sağlar.

Ayrıca temel ve geniş yaşam destek ünitesi bulunan ambulans araçlarımız daha zorlu seyahatlerinde hastalara tıbbi müdahale imkanı sağlamaktadır.

Şehir içi ve Şehirler arası Ambulans Hizmeti

Pendik ten şehir içi ve şehirler arası hasta nakil ve sağlık hizmetlerinin güvenilir yapılabilmesi için araçlarımız tam donanımlı ve Karayolları Trafik Kanunu tarafından belirlenen şartlara uyumludur. Bu yüzden Live Ambulans firması olarak, Pendik ten tüm Türkiye geneline, il, ilçe, köy ve mezralara hasta transferi yapıyoruz. Bunun yanında;

 • Şehirlerarası hasta nakil hizmeti,
 • Evden eve hasta nakli,
 • Hastane taburcu hasta nakli,
 • Huzur evi ve bakım evi hasta nakil

Pendik Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Pendik ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Ambulans Hizmeti

Live Ambulans, Pendik ilçesinde etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

 • Spor etkinlikleri
 • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
 • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
 • Konserler
 • Geziler
 • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
 • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Özel Ambulans Ücreti

Pendik özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Net sabit bir ücret vermek bu durumda mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişi ile işlem sağlanmaktadır.

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir