özel ambulans

Silivri Ambulans Hizmeti

Kategori: Genel | 0
Sosyal medya takip

Silivri Ambulans Hizmeti

Silivri Ambulans Hizmeti İstanbul

Live Silivri Ambulans, İstanbul Silivri ilçesinde evlere, hastanelere ve kurumlara özel ambulans hizmeti vermektedir. Türkiye’nin her yerine karayolu ve hava ambulans filomuzla hasta nakil ve etkinlikte sağlık tedbiri gibi hizmetler sunuyoruz. Ayrıca çok uygun fiyatlarla kısa ve uzun mesafe nakilleri güvenli ve konforlu şekilde icra ediyoruz.

Bunun yanında evde sağlık ve bakım, mobil revir ve tıbbi refakat hizmetlerimiz bulunmaktadır. Araçlarımız son teknoloji ekipmanlarla donatılmıştır.

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

Silivri Ambulans Hizmeti

Özel Ambulans Nedir?

Özel Nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

Özel ambulans, 112 acil servis ağından bağımsız olarak hareket eder. Özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlıdır. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten hizmet aracına özel ambulans denilmektedir.

Hastaneden eve evden hastaneye, huzurevi ve bakımevi nakilleri, ameliyat sonrası konforlu ve güvenli nakil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Silivri Anadolu Hastanesine Ambulans

Silivri ilçesinde bulunan Anadolu Hastanesine muayene, randevu ve diğer tıbbi ihtiyaçlarınız için evden alıp hastaneye ulaşımınızı sağlarız. Muayene sonrası tekrar eve dönmenize yardımcı oluruz. Özel ambulans firmamız tekerlekli sandalye ve sedye gibi ekipmanlara sahiptir.

Silivri Devlet Hastanesine Ambulans

Silivri Devlet Hastanesine özel ambulans servisimiz bulunmaktadır. Dilerseniz güvenli ve konforlu bir şekilde evden hastaneye hastaneden eve nakil hizmetini size sağlayabiliriz.

Şehir içi ve Şehirler arası Ambulans Hizmeti

Silivri den şehir içi ve şehirler arası hasta nakil ve sağlık hizmetlerinin güvenilir yapılabilmesi için araçlarımız tam donanımlı ve Karayolları Trafik Kanunu tarafından belirlenen şartlara uyumludur. Bu yüzden Live Ambulans firması olarak, Silivri den tüm Türkiye geneline, il, ilçe, köy ve mezralara hasta transferi yapıyoruz.

Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Silivri ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Özellikle günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Ambulans Hizmeti

Live Silivri Ambulans, Silivri ilçesinde etkinlik sahipleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Özellikle;

  • Spor etkinlikleri
  • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
  • Konserler
  • Okul gezileri ve diğer geziler
  • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
  • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

Özel Ambulans Ücreti

Silivri özel ambulans hizmeti için belirlenen fiyatlar bulunmaktadır. Fiyat politikamız belirlenen yönetmelikle Başlangıç ücreti, km+ başına ücret ve verilen ekstra hizmetler kapsamında değerlendirilmektedir.

Şehir içi özel ambulans ücretleri ile şehirler arası ücretler farklıdır. Bu yüzden en sağlıklı bilgiyi telefon ederek öğrenebilirsiniz. Ayrıca etkinlik ambulansı ve diğer hizmetler de fiyat olarak farklıdır. Son olarak net sabit bir ücret vermek mümkün olmadığından telefonla bilgi alışverişiyle işlem sağlanmaktadır.

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir