özel ambulans

Ümraniye Özel Ambulans

Ümraniye Özel Ambulans İstanbul

Live ümraniye özel ambulans, İstanbul Ümraniye ilçesinde özel ambulans hizmeti veriyor. Tam donanımlı ve son teknoloji araçlarımızla Türkiye’nin her yerine servisimiz bulunmaktadır. Gereksinimlerinize göre karayolu ambulans filomuz bireylerin zorlanmadan nakil işlemlerini sağlıyor. Ayrıca hasta nakil ve etkinlik ambulansı hizmetleri için tüm şartlarımızı oluşturmaktayız. Uygun fiyatlarla kaliteli ve güvenilir hizmetin adresi olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Gelişen son teknolojilerle yenilenmiş araçlarımız müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Bunun yanında film ve dizi çekimi, senaryo gereği araç temini, organizasyonlar da sağlık tedbiri hizmeti verilmektedir.

 

İletişim: 0216 234 12 530850 473 12 530537 938 60 68

 

Ümraniye Özel Ambulans

Özel Ambulans Nedir?

Özel Nakil ambulanslar Sağlık Bakanlığı tarafından yayınlanan ambulans hizmetleri yönetmeliğinin gerektirdiği şartları taşımaktadır. Ayrıca hasta veya yaralı olan kişilere ilk müdahaleyi zamanında yapar. Böylece en hızlı şekilde hastaneye veya bir sağlık kuruluşuna güvenli nakil işleminizi gerçekleştirir.

Bunun yanında 112 acil servis ağından bağımsız hareket eder. Özel ambulanslar ve acil sağlık araçlarıyla ambulans hizmetleri yönetmeliğinde belirtilen kurala bağlıdırlar. Sağlık Bakanlığı tarafından ruhsatlandırılan özel olarak hasta taşıma iştiraklerini yöneten araçlara özel ambulans denilmektedir.

Hastaneden eve evden hastaneye, huzurevi ve bakımevi nakilleri, ameliyat sonrası konforlu ve güvenli nakil gibi ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Film ve Dizi Çekimi için Ambulans

İstanbul Ümraniye ilçesi film ve dizi çekimleri için ambulans gereksinimlerinizi karşılayabiliyoruz. Günümüzde oldukça büyümekte olan sinema sektörü için dizi ve film çekimi ambulans kiralama hizmetleri donanımlı ambulanslarımız tarafından verilmektedir. Özellikle Dizi ve filmlerin birçok sağlık sahnesinde artık gerçeklik daha ön plana çıktığı için ambulanslar oldukça sık kullanılmaktadır. Son teknoloji tıbbı gereçlerle tam donanımlı farklı model ve tipte ambulanslarımızla dizi ve film çekimi ambulans kiralama olanakları sunmaktayız.

Toplu Etkinlikler için Ambulans

Live Ambulans, Ümraniye ilçesinde etkinlik organizatörleri tarafından belirtilen gereksinimleri karşılarken çeşitli özel etkinliklerde tıbbi bakım sağlama becerisine ve deneyimine sahiptir. Bununla birlikte özellikle;

  • Spor etkinlikleri
  • Topluluk Festivalleri, Törenler ve Toplantılar
  • Halkla İlişkiler ve Tanıtım Etkinlikleri
  • Konserler
  • Geziler
  • Herkese Açık ve Özel Etkinlikler
  • Planladığınız özel etkinlikleriniz için Etkinlik Ambulans Hizmetimizden faydalanabilirsiniz, özellikle etkinlik esnasında oluşabilecek kazalar ya da sağlık sorunlarına anında müdahale etmek için bize güvenebilirsiniz. Üstelik uzman ekibimiz etkinlik sonuna kadar gerekli tüm tedbirleri alacaktır.

 

Ayrıca Referanslarımız ve Hizmetlerimizden Fotoğraflara Bakabilirsiniz

Yorum yok

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir