Sosyal medya takip

Hava Ambulansı Hizmeti

Hava Ambulansı Hizmeti İstanbul

Türkiye’nin hava ambulans organizasyonlarını gerçekleştiren Live Ambulans, yıllardır aralıksız dünyanın her noktasına hizmet sunmaktadır.

Yoğun bakım için gerekli medikal ekip ve ekipman hava ambulansının içinde bulunmaktadır. Defi monitör, oxylog vb ekipmanlarla hasta solunum cihazına bağlı olsada sorunsuz bir şekilde transfer gerçekleştirilmektedir.

Hava Ambulansı

Transferlerimizi konusunda deneyimli uçuş hekimi ve yardımcı sağlık personeli eşliğinde tamamlamaktayız. Ayrıca, Türkiye sınırları içerisinde gereken kara ambulans hizmetide tarafımızca sağlanmakta; hasta yatağından alınıp, yatağına bırakılmaktadır. İstanbul il sınırları içerisindeki kara ambulans hizmeti tarafımızca ücretsiz sağlanmaktadır.

Daha sonra transferi onaylamanız halinde, sizden isteyeceğimiz evraklar tamamlandıktan sonra ortalama 2 saat içerisinde kalkış yapabilmekteyiz. Transfer süresi dikkate alınarak, hastamıza uçuş esnasında 1 veya 2 kişi refakat edebilmektedir.

Hava ambulansı nedir?

Hasta veya yaralıları hastaneye götürmek için gerekli tüm donanıma sahip bir uçak veya helikoptere hava ambulansı denir. Yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizi güvenli bir şekilde yapmanızı sağlar.

Havayolu Ambulans Nasıl Temin Edilir?

Yurt içi ve yurt dışı operasyonları bulunan hava ambulansı hizmetinden faydalanabilmeniz için belirli şartların oluşması gerekir. Birçok parametrenin etkili olduğu bu durumda, ihtiyacınızın aciliyeti ve olayın hayati önemi ön plana çıkar. Kara yoluyla ambulans hizmetinin yetersiz kalması gibi temel etmenleri göz önünde bulundururuz.

Öncelikli olarak organ nakli vakalarında, yoğun bakım ünitelerinin yetersiz kaldığı anlarda, afet olaylarında ve benzeri durumlarda  uygun görülen görevlerde Hava Ambulans hizmetini alabilirsiniz.

Hava Ambulansı Fiyatları

Uçuş süresi fiyatlandırması yapacağımız operasyon ve uçağın özelliklerine göre farklılıklar göstermektedir. Bundan dolayı saat ve mesafe ücreti yanında kullanacağımız ekipmanlar, personel vs. için ücret belirleriz.

Bizi arayıp vereceğiniz detaylı bilgiyi göre gerekli hesaplamaları yapıp size bilgi verebiliriz.

Uçak Ambulans

Uzun mesafelere hasta taşıyabilen tam donanımlı uçaklarımız bulunmaktadır. Bir yaralanma ve ameliyat gibi ihtiyaçlarınız için yurtiçi ve yurtdışı seyahatlerinizde büyük kolaylık sağlar. Ayrıca yolculuk boyunca ihtiyacınız olan tüm planlamayı şirketimiz yapmaktadır.

Helikopter Ambulans

Kısa uçuş mesafelerinde sıklıkla ambulans helikopter hizmeti sunuyoruz. Kapsamlı tıbbi donanıma sahip helikopterlerimiz hastanenin çok yakınına iniş yapabilir ve böylece kara transferine gerek kalmadığı için zaman ve para tasarrufu sağlanır. Helikopter ile hasta nakli birçok farklı klinik tablolar gösteren hastalar için uygundur.

Hava Ambulans ile Kimler Taşınabilir?

Hava ambulansı ile uçuş için elverişli bireyleri taşıyabiliriz. Doktorlarının olumlu rapor vermesi gereklidir. Son olarak organ nakil işleminide hava ambulansı ile sağlayabiliriz.

Hasta Nakil Hizmetleri detaylı bilgi için tıklayınız

Live Ambulans Sağlık Bakanlığı İzinli bir şirkettir.